کدخبر: ۲۲۳۴۵۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

هشدار جدی شفر به مدیران استقلال

اقتصاد نیوز: سرمربی تیم فوتبال استقلال به مدیران این باشگاه یک هشدار جدی داده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از طرفداری، وینفرد شفرسرمربی تیم فوتبال استقلال یک هفته است تمرینات تیمش را آغاز کرده و به طور جدی در بحث آماده‌سازی تیمش نظارت دارد. او روز پنجشنبه به یکی از مدیران باشگاه اعلام کرد که تعداد زیادی از بازیکنان در تمرینات حضور دارند و باید فکری به حال آنها بکنند.

در همین راستا شفر چند بازیکن از جمله امید سام‌کن بازیکن فصل گذشته سپیدرود رشت را کنار گذاشت و اعلام کرد که با توجه به ترافیک در پست او دیگر نیازی به این بازیکن نیست. سام‌کن هم که انتظار چنین موضوعی را نداشت با ناراحتی اعلام کرد بازیکن تیم امید نیست و سهمیه لیگ برتری محسوب می‌شود. این بازیکن همچنین گفته که این رفتار‌ها اصلا درست نیست که به یک‌اره این موضوع را اعلام کنند، اگر ترافیک بوده، چرا با ما قرارداد بسته شده است.

به نقل از میزان، شفر هم با دیدن پندار توفیقی به او گفته که دیگر بدون اجازه او بازیکنی جذب نشود و بقیه بازیکنان هم باید به تمرینات امید‌ها منتقل شوند. توفیقی هم به‌عنوان مسئول نقل و انتقالات باشگاه گفته که در قرارداد همه بازیکنان قید شده که در صورتی که مورد تأیید شفر قرار نگرفتند، به صورت قرضی راهی تیم‌های دیگر شوند.