کدخبر: ۲۲۳۹۰۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ساعت کار ادارات استان تهران تا پایان تیر ؛ ۶ تا ۱۴

ساعت کار ادارات استان تهران تا پایان تیر ؛ ۶ تا ۱۴

اقتصادنیوز: استانداری تهران در بحشنامه ای به همه دستگاه های اجرایی،دانشگاه ها و مراکز آموزشی و پژوهشی و همه نهادهای عمومی غیردولتی و شهرداری های استان اعلام کرد : ساعت کار ادارات مستقر در استان از ساعت ۶ تا ۱۴ تعیین شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ؛ در بخشنامه استانداری تهران آمده است؛ساعت کار ادارات به استثناء مراکز خدمات رسان تا پایان تیرماه سال جاری از ساعت ۶ اغاز می شود و ساعت ۱۴ پایان می یابد.

در بخشنامه استانداری تهران آمده است : بر اساس مصوبه هیئت وزیران موضوع مجوز تنظیم ساعت کار دستگاه های دولتی، ادارات بانکها،شهرداری ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی با عنایت به تداوم شرایط خاص جوی و با توجه به ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف برق بدینوسیله ساعت کار ادارات به استثناء مراکز خدمات رسان تا پایان تیرماه سال جاری از ساعت ۶ شروع می شود و ساعت ۱۴ پایان می یابد.

ضروری است مسئولان محترم دستگاه های اجرایی،سازمان ها و نهادهای مستقر در استان تهران ضمن نظارت و تلاش جدی در خصوص کاهش مصرف انرژی دستگاه مربوطه، سیستم های سرمایش خود را در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد تنظیم و حداکثر تا ساعت ۱۳.۳۰ خاموش کنند.