کدخبر: ۲۳۱۲۶۹ لینک کوتاه

شکایت آنجلینا جولی از برد پیت

اقتصادنیوز: تقریباً دو سالی از جدایی پرسر و صدای آنجلینا جولی و برد پیت می‌گذرد اما به نظر می‌رسد که داستان این جدایی هنوز به پایان راه نرسیده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پرشین وی؛ آنجلینا جولی و برد پیت مشهور ترین و محبوب ترین زوج سینمایی هالیوود بودند که دو سال پیش از هم جدا شدند و باعث تعجب همه شدند . این زوج مشهور شش فرزند دارند . حالا بعد از گذشت ۲ سال از جدایی آنجلینا جولی و برد , آنجلینا جولی از همسر سابق خود شکایت کرده است که علت شکایت آنجلینا جولی از برد پیت را در ادامه می توانید بخوانید .

شکایت آنجلینا جولی از برد پیت

آنجلینا جولی برد پیت را متهم کرد که در یکسال و نیم گذشته به تعهدات مالی خود در قبال شش فرزندشان آنچنان که باید عمل نکرده است. این زوج هالیوودی نزدیک به دو سال پیش اعلام کردند که جدا می‌شوند.

تقریباً دو سالی از جدایی پرسر و صدای آنجلینا جولی و برد پیت می‌گذرد اما به نظر می‌رسد که داستان این جدایی هنوز به پایان راه نرسیده است.

در تازه‌ترین رویداد مربوط به این جدایی آنجلینا جولی سه‌شنبه برد پیت را متهم کرد که در یکسال و نیم گذشته به تعهدات مالی خود در قبال شش فرزندشان آنچنان که باید و شاید عمل نکرده است.

شکایت آنجلینا جولی از برد پیت

آنجلینا جولی و برد پیت

بر اساس مدارکی که در این باره به دادگاه عالی لس‌آنجلس ارائه شده است، این بازیگر و کارگردان سرشناس قصد دارد که برد پیت را مجبور به انجام تعهداتش کند.

فرزندان آنجلینا جولی و برد پیت

آنجلینا جولی و برد پیت که در دوران زندگی مشترک خود مشهورترین زوج سینمای جهان بودند، شش فرزند دارند. مداکس ۱۷ ساله، پکس ۱۴ ساله، زهرا ۱۳ ساله، شیلو ۱۲ ساله و دوقلویی ۱۰ ساله به نام‌های ویوین و ناکس شش فرزند آن‌ها هستند.

شکایت آنجلینا جولی از برد پیت

آنجلینا جولی و شش فرزندش

این دو چهره سینمایی اکنون برنامه‌ پرکاری دارند. در حالی که جولی مشغول بازی در فیلم «مالفیسنت ۲» در لندن است، برد پیت در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» کنار دی‌کاپریو و مارگو رابی جلوی دوربین می‌رود.

وکلای برد پیت تا این زمان به ادعای آنجلینا جولی واکنش نشان نداده‌اند.