کدخبر: ۲۴۰۳۶۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
هر روز ناشتا این معجون را بخورید!

هر روز ناشتا این معجون را بخورید!

اقتصادنیوز: در این مقاله شما را با معجونی آشنا می کنیم که توصیه می کنیم این معجون اسرارآمیز را هر روز ناشتا بخورید تا معجزه ی آن را در زندگی خود ببینید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از الو دکتر؛ معجون سیر و عسل ترکیبی است که اگر هرروز مصرف کنید می توانید تاثیرات بی نظیر آن را در زندگی خود ببینید. این مقاله را بخوانید و با خواص معجون سیرو عسل آشنا شوید و بعد از خواندن این مقاله این معجون اسرارآمیز را هر روز ناشتا بخورید!

خواص سیر و عسل برای تقویت سیستم ایمنی بدن

برای افزایش سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن   می توانید هر روز یک قاشق مربا خوری از این مخلوط با ارزش را به صورت ناشتا میل کنید.

با مصرف این معجون طبیعی خوش طعم شما همواره احساس پر انرژی بودن خواهید داشت.

این مخلوط لذیذ را می توان با نان تست، و یا در سس سالادها استفاده کرد.

فواید مصرف معجون سیر و عسل

1.گردش خون را بهبود می بخشد

ترکیبات گوگرد و سیر ، زمانی که با مزایای عسل  مخلوط میشود.برای سیستم گردش خون بسیار مفید است هر دو برای جلوگیری از لخته شدن خون و اختلالاتی مانند:ترومبوز و رگ های واریسی اقدام میکنند.

2.کاهش فشار خون

فشار خون بالا ،یک بیماری است که میتواند سلامت قلبی و عروقی را تهدید کند برای کنترل کردن آن به طور طبیعی ,سعی کنید هرروز عسل  و سیر  را با معده خالی مصرف کنید.

3.بهترین روش کنترل کلسترول خون با معجون سیر  و عسل

زمانی که شما سیر  را خام مصرف میکنید,آلیسین ترشح شده از آن، میتواند به جریان خون شما کمک کند و کلسترول اضافی را از بین ببرد این یک راه حل عالی برای حفظ سطح تری گلی سیر ید شما است.

4.افزایش بهبودی سرماخوردگی و آنفولانزای شما

با مصرف مداوم این درمان، میتوانید،تمام علائم سرماخوردگی و آنفولانزا را به طور موقت کاهش دهید بک مبارزه با ویروس ها کمک میکند و تولید آنتی بادی هایی که مسئول حفاظت از راه های هوایی شما هستند، را تحریک میکند