کدخبر: ۲۴۳۸۱۹ لینک کوتاه

پیام تسلیت وزارت ورزش بابت درگذشت مجری تلویزیون

وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک درگذشت بهرام شفیع را تسلیت گفتند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، وزیر ورزش و جوانان در پیامی درگذشت ناگهانی بهرام شفیع، مجری باسابقه برنامه های ورزشی و رئیس فدراسیون هاکی را تسلیت گفت.

 متن پیام تسلیت دکتر سلطانی فر به شرح زیر است:

بازگشت همه به سوی اوست

 خبر تلخ درگذشت بهرام شفیع، گزارشگر و مجری توانا و با سابقه برنامه های ورزشی سیما باعث تاثر و تالم اینجانب و جامعه ورزش و رسانه ای کشور شد.

 مرحوم شفیع سالها در سمت ریاست فدراسیون هاکی ایران منشا خدمات ارزنده ای بود و همچنین در برنامه قدیمی ورزش و مردم سالیان زیادی نقش پل ارتباطی مردم و ورزش را به خوبی ایفا کرد و به حق صدا وسیمای ورزش ایران بود

 اینجانب ضایعه درگذشت مرحوم بهرام شفیع ورزش ایران را به خانواده محترم شفیع، مردم، جامعه ورزش و رسانه ای کشور تسلیت می گویم و از خداوند منان برای مرحوم مغفور آرامش و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

همچنین کمیته ملی المپیک درگذشت بهرام شفیع از گزارشگران و مدیران باسابقه ورزش کشور را تسلیت گفت.

در متن پیام آمده است: خبر درگذشت یکی دیگر از مجریان و مدیران اخلاق مدار و با سابقه ورزش کشور که عمری را در راه اعتلای ورزش و افتخار آفرینی برای ایران اسلامی کوشیده بود ناباورانه ما را در سوگ فرو برد تا شاهد خلاء دیگری در بین اهالی زحمتکش ورزش کشورمان باشیم. 

ضمن تسلیت در گذشت رئیس فدراسیون هاکی و مجری باسابقه صدا و سیما به خانواده محترم وی، جامعه ورزش کشور و اهالی رسانه، از خداوند متعال برای وی غفران الهی و برای بازماندگان صبری جمیل آرزومندیم.