کدخبر: ۲۴۷۱۵۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:

مجلس به هر ۴ وزیر پیشنهادی رای اعتماد می‌دهد

اقتصادنیوز؛ احمد مازنی، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هر چه جلوتر می رویم نگاه نمایندگان برای رای مثبت به گزینه های پیشنهادی دولت نزدیک تر می شود، گفت: مجلس به هر ۴ گزینه پیشنهادی رییس جمهوری رای مثبت خواهد داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ احمد مازنی گفت: طی دو روز گذشته جلسات متعددی در فراکسیون های امید، ولایی و مستقلین و کمیسیون های مختلف و تخصصی مجلس برگزار شد که در مجموع ارزیابی خوبی می توان از مجموع جلسات متعدد داشته باشیم و البته نظر من این است که مجلس به هر 4 گزینه پیشنهادی رای خواهد داد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا فراکسیون امید جلساتی داشته و به جمع بندی رسیده است، گفت: در مورد گزینه های مختلف به طور مفصل در فراکسیون صحبت شده و فضای عمومی فراکسیون امید بر حمایت و کمک به دولت و رای مثبت به گزینه های پیشنهادی وزارتخانه های چهارگانه است.

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: فراکسیون امید برای هر وزیر کمیته ای تشکیل داده و علاوه بر این هر کدام از آنها نیز در مجمع عمومی دعوت شده و به طور تخصصی مورد بررسی قرار گرفتند. 

مازنی ادامه داد: نمایندگان از همه فراکسیون ها در حال رایزنی هستند ولی درخصوص فراکسیون امید باید عرض کنم احتمال قریب به یقین روز شنبه قبل از ظهر این فراکسیون جلسه ای خواهد داشت و در آن جلسه به جمع بندی خواهد رسید.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هر چند رسما اعلام نشده ولی آقای عارف امروز در جمع دوستان فراکسیون گفتند، شنبه قبل از رای گیری، جلسه ای خواهیم داشت و درخصوص گزینه های پیشنهادی رئیس جمهوری برای وزارتخانه های چهارگانه پس از استماع مجدد نظر کمیته های تخصصی درخصوص هر کدام از آقایان به طور جداگانه به جمع بندی خواهیم رسید و در صحن علنی همه نمایندگان با نظر مثبت و در جهت کمک به دولت رای خواهند داد.