ممنوعیت تردد در چهارراه مولوی در پی نشست زمین

کدخبر: 248377
اقتصادنیوز : معاون هماهنگ کننده پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از انسداد بخش‌هایی از خیابان‌های مولوی و مصطفی خمینی به دلیل نشست خیابان خبر داد.

اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،سرهنگ موسوی پور گفت: ساعاتی پیش در پی نشست خفیف آسفالت در محدوده تقاطع دو خیابان مصطفی خمینی و مولوی، این دو خیابان مسدود شدند تا عوامل شهرداری با بررسی علت حادثه اقدامات خود برای رفع این مشکل را انجام دهند. در همین راستا مسیر شمال به جنوب خیابان مصطفی خمینی از تقاطع سیروس به سمت جنوب تا خیابان مولوی مسدود شده و خیابان مولوی از میدان قیام تا تقاطع مصطفی خمینی مسدود است و بر این اساس به هیچ یک از وسایل نقلیه اعم از وسایل نقلیه شخصی و عمومی اجازه تردد داده نمی‌شود.

موسوی پور با بیان این که خیابان‌های ۱۷ شهریور، ری و امیرکبیر به عنوان مسیرهای جایگزین انتخاب شده‌اند، گفت: اتوبوس‌های شرکت واحد نیز از مسیرهای جایگزین تردد خواهند کرد.

وی درباره این که این محدودیت‌ها تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، به ایسنا گفت: عوامل شهرداری در تلاش هستند تا هر چه سریع‌تر این مشکل را حل کنند و پیش‌بینی می‌شود که تا صبح فردا مسیر بازگشایی شود اما با توجه به این که همچنان عملیات در حال انجام است، ممکن است زمان آن نیز به طول بینجامد.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان خواست که از تردد غیر ضروری در این محدوده تا اطلاع بعدی خودداری کنند.

وی درباره چرایی نشست خیابان در این محدوده نیز گفت: این موضوع از سوی کارشناسان مربوطه در حال بررسی است و پلیس در حوزه ترافیکی ماموریت خود را انجام می‌دهد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما