کدخبر: ۲۵۰۱۷۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
اعلام دلایل انصراف کشت پور از کاندیداتوری شهرداری پایتخت

اعلام دلایل انصراف کشت پور از کاندیداتوری شهرداری پایتخت

اقتصادنیوز: رسول کشت‌پور با اشاره به انصراف خود از کاندیداتوری شهرداری تهران گفت: من به عنوان جانباز تا ۳۵ سال می‌توانستم به کشور خدمت کنم. سابقه کاری‌ام ۳۱ سال و نیم است و می‌توانستم تا ۳.۵ سال دیگر کار کنم و حکم بازگشت به کار موقت نیز اخذ کرده بودم اما ممکن بود در آینده مشکلاتی ایجاد شود و تصمیم شورا را دچار خدشه کند بنابراین انصراف دادم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایسنا، او عصر امروز در حاشیه مراسم افتتاح ۲۱ پروژه در منطقه ۲ در پاسخ به سوالی در مورد دلایل انصراف از کاندیداتوری پست شهرداری تهران گفت: من داوطلب نبوده‌ام و اعضای شورا به من لطف داشتند و من از نگاه به درون بدنه مدیریتی اعضای شورای شهر تشکر می‌کنم و در راستای احترام به آنها برنامه‌های خود را آماده کردم.

وی با بیان اینکه من به عنوان جانباز تا ۳۵ سال می‌توانستم به کشور خدمت کنم، اظهارکرد: سابقه کاری من ۳۱ سال و نیم است و می‌توانستم تا ۳.۵ سال دیگر کار کنم و حکم بازگشت به کار موقت نیز اخذ کرده بودم اما دیدم که خدای نکرده ممکن است در آینده مشکلاتی ایجاد شود و تصمیم شورا را دچار خدشه کند و بر همین اساس داوطلبانه انصراف دادم تا اعضای شورا بتوانند تصمیم بهتری اخذ کنند.

شهردار منطقه ۲ با بیان اینکه امروز موفق شدیم ۲۱ پروژه به ارزش ۵۵ میلیارد تومان را در حوزه فرهنگی، اجتماعی، ترافیکی و گردشگری افتتاح کنیم، گفت: بارزترین پروژه پل معلق آسمان است که ۲۸۰ متر با عرض دو متر و با ارتفاع ۸۰ متر روی بوستان نهج البلاغه ایجاد شده و امروز با حضور شهردار تهران به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه همچنین امروز مرکز مشارکت فکری شهروندان در زیربنای ۱۶۰۰ متر و در سه طبقه افتتاح شد، اظهارکرد: این مرکز اولین ساختمان استارت ‌آپی شهر تهران است و استارت آپ‌های فعال نیز رویکردشان مرتبط با فعالیت‌های شهرداری تهران است.