کدخبر: ۲۵۴۵۰۱ لینک کوتاه

این افراد هرگز خوارکی هایی با مزاج سرد نخورند

اقتصادنیوز: کسانی که مزاجشان سرد است اگر استمرار در مصرف فرآورده‌های سرد داشته باشد طبعا مستعد آب مروارید خواهند بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بهداشت نیوز: دکتر حسین مهدوی فپتوتراپیست (درمان با گیاهان دارویی) درخصوص درمان آب مروارید با گیاهان دارویی گفت: تمام بیماری‌ها اگر به مرحله حاد نرسیده باشد با داروهای گیاهی قابل درمان است و در مورد آب مروارید یک فرآورده‌ای است که از رازیانه تهیه می‌َود که برای آب مروارید چشم بسیار موثر است به شرطی که بیماری در مراحل اولیه باشد.

وی اظهار داشت: بیماری یعنی وجود یک اختلال در بدن که از نظر فیزیولوژیکی ساختار بدن را با مشکل مواجه می‌کند و کاری که گیاهان دارویی انجام می‌دهد این است که تعادل بین سیستم عصبی و غددی بدن را فراهم می‌کند.

وی در ادامه گفت: البته این کمک گیاهان دارویی زمانی است که بیماری در مراحل اولیه باشد در این صورت به راحتی می‌توان آن را درمان کرد اما اگر بیماری پیشرفت کرده و حاد شده باشد به طوری که آن عضو آسیب جدی دیده باشد درمان یک مقدار سخت و گاهی غیرممکن می‌شود.

وی در خصوص پیشگیری از ابتلا به این بیماری گفت: برای پیشگیری از همه بیماری‌ها و همینطور آب مروارید بایدبه پیشینه‌ای که فرد از نظر خانوادگی دارد توجه کرد که این مطلب کار را حساس‌تر و مهم‌تر می‌کند و دیگر اینکه آزمایش‌های دوره‌ای و مرتب مخصوصا بعد از 45 سالگی حتما صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که مزاجشان سرد است اگر استمرار در مصرف فرآورده‌های سرد و تر داشته باشد طبعا مستعد آب مروارید خواهند بود.

وی در پایان گفت: به غیر از غذا استرس نیز ماهیتش سردی مزاج می‌آورد و اگر طولانی مدت باشد کاملا خودش را نشان می‌دهد یعنی حتی اثر استرس از غذا هم قوی‌تر است و در جامعه الان ما بیشتر باید استرس کنترل شود./