کدخبر: ۲۵۹۹۴۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

افتتاح مدرسه فوتبال سرخابی ها با حضور کاپیتان ها+عکس

اقتصاد نیوز:کاپیتان‌های تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در مراسم افتتاحیه مدرسه فوتبال سرخابی حضور پیدا کردند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، بعد از ظهرامروز (دوشنبه) مراسم آغاز به کار مدرسه فوتبال سرخابی با حضور سید مهدی رحمتی و سید جلال حسینی کاپیتان‌های تیم‌های استقلال و پرسپولیس در شرکت ایرانسل برگزارشد. این مدرسه فوتبال که قرار است زیر نظر کاپیتان‌های استقلال و‌ پرسپولیس و با مشارکت اسپانسر این باشگاه فعالیت کند در همه رده‌های پایه تیمداری و به شناسایی استعداد‌ها می‌پردازد.

فرزاد آشوبی و حسین کاظمی که سابقه حضور در پرسپولیس و استقلال را در کارنامه دارند، به عنوان مربیان این مدرسه فوتبال انتخاب شده‌اند.

افتتاح مدرسه فوتبال سرخابی با حضور سیدجلال حسینی و مهدی رحمتی

سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس دراین مراسم گفت: باید از شرکت ایرانسل تشکر کنم که در این سال‌ها حمایت‌های خوبی را از فوتبال ایران و به خصوص باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال داشته است. قطعاً اگر حمایت‌های این شرکت نبود دو باشگاه‌ با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کردند. با افتتاح این مدرسه فوتبال همکاری ما با اسپانسر وارد فاز جدیدی شده که امیدوارم با حمایت‌های خوب این شرکت و البته تلاشی که فرزاد آشوری و حسین کاظمی و دیگر مربیان این آکادمی خواهند داشت, بتوانیم کار خوبی برای رشد فوتبال ایران انجام دهیم.

سید جلال حسینی و سید مهدی رحمتی

همچنین سید مهدی رحمتی کاپیتان استقلال در این مراسم ضمن ابراز خوشحالی بابت افتتاح مدرسه فوتبال سرخابی گفت: قطعاً هدف من, سید جلال حسینی و شرکت ایرانسل این است که با فعالیت این مدرسه فوتبال بتوانیم بازیکنان خوبی را برای آینده فوتبال ایران پرورش دهیم. جدا از بحث فنی بحث رشد اخلاقی بازیکنان نیز بسیار حائز اهمیت است و قصد داریم در این مدرسه فوتبال بازیکنان را از لحاظ شخصیتی نیز تربیت کنیم.