کدخبر: ۲۶۵۱۹۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
نطق تند نماینده دماوند درباره انقلاب، رفع حصر، برجام و فراکسیون امید

نطق تند نماینده دماوند درباره انقلاب، رفع حصر، برجام و فراکسیون امید

اقتصادنیوز: میرزایی نیکو نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی نطق تندی را ایراد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، در جریان نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی قاسم میرزایی نیکو در نطق میان دستور خود گفت: در ایام  شریف فاطمیه از عدالت علی (ع) گفتیم اما هنوز که هنوز است در آستانه این شراب چهل ساله (پیروزی انقلاب اسلامی) میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی که بخشی از صفحات این تاریخ و نظام بوده‌اند در حصر به سر می برند. رندان این تکرار را به طعنه می زنند که هر بار که آمده ای همین را گفته‌ای؛ ما بدهکاریم به نسل پرسشگر و تکه ای از تاریخ .ما به انقلاب و به خودمان بدهکاریم.

او در بخش دیگری از نطقش بیان کرد: سرمان را که چرخاندیم بهترین هایمان را ترور کردند؛ از دیوار بالا رفتیم و اسناد لانه جاسوسی را ورق زدیم و باران جنگ سیاه بر سرزمینمان بارید. گذشته ها نمی گذرد زخم خستگی این قصه ها امروز تهاجم فرهنگی است. آنقدر که شعارها می‌شود تمام شدن ماجرای اصلاح طلبی و اصولگرایی و مجلس ختم نسل انقلاب؛ ما هیچ؛ ما نگاه.

او همچنین گفت: در فرجام برجام همین نکته بس که توانستیم تیغ گردنکشی را کند کنیم.

میرزایی نیکو در بخش پایانی نطقش خطاب به اعضای فراکسیون امید گفت: رفقای فراکسیون امید ناامید نکنیم تفکر روشن فکر و پویایی را که به نام ملت و آزادی برگه های رای را به نام ما انگشت زدند. ما به بیم موج سید محمد خاتمی بدهکاریم؛ ما به تاریخ اصلاح‌طلبی و حزبمان بدهکاریم.