کدخبر: ۲۷۶۴۸۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

جانشین فردوسی پور بزودی در استودیوی نود روی آنتن می رود!

اقتصاد نیوز:روز شنبه امیرحسین میرطالب، طراح دکور برنامه نود، با انتشار فتوکلیپی شامل عکس هایی از جمع آوری دکور در صفحه اینستاگرامش از تخریب و جمع آوری دکور برنامه نود خبر داد؛ حرکتی که به منزله پایان کار نود و عادل فردوسی پور تلقی شد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از فوتبالی، اما ماجرا فقط این نیست و خبرها حاکی از آن است که تغییراتی که در استودیو انجام شده شامل برداشتن میز و پایه میز و طلق های قرمز و آبی بوده است. دکور برنامه شامل طاق دکور که نشانه ای از سایه بان داخل ورزشگاه و همچنین تور دروازه که طلق های آبی و قرمز روی آن نصب شده بود، دست نخورده باقی مانده است. به نظر می رسد برداشتن میز و همچنین طلق های قرمز و آبی به این دلیل انجام شده که برنامه «شبه نود» قرار است در این استودیو روی آنتن برود و دکور ثابت برنامه به یک دکور پرتابل و قابل جابجایی تبدیل شود تا برنامه های دیگر شبکه سه و حتی دیگر شبکه ها بتوانند از آن استفاده کنند. 

خبر ویژه؛ میثاقی در استودیوی نود روی آنتن می رود!

با توجه به اینکه هفته گذشته برنامه «شبه نود» با عنوان ویژه برنامه فوتبال برتر روی آنتن رفت، آیتم هایی شبیه برنامه نود داشت این هفته هم این برنامه پس از برگزاری بازی های لیگ قهرمانان آسیا روی آنتن خواهد رفت، اما هنوز مشخص نیست دوشنبه شب و یا سه شنبه شب این اتفاق بیافتد. جابجایی ها در دکور برنامه نود نشان می دهد این هفته ویژه برنامه فوتبال برتر یا همان «شبه نود» این هفته در استودیو برنامه نود روی آنتن خواهد رفت و محمد حسین میثاقی درست در استودیویی که عادل فردوسی پور نود را اجرا می کرد برنامه را روی آنتن خواهد برد. این کار یعنی به صورت آشکارا محمد حسین میثاقی جایگزین عادل فردوسی پور شده و فقط مانده که شبکه سه برنامه را با تهیه کنندگی مهدی هاشمی و اجرای محمد حسین میثاقی، «برنامه نود» اعلام کند و اینکه گمانه زنی می شد محمدحسین میثاقی مهره مدنظر فروغی برای اجرای نود است کاملا درست بوده!

اینکه چطور میثاقی حاضر شد ریسک جایگزین شده به جای فردوسی پور را بپذیرد و مورد هجمه افکار عمومی و طرفداران فردوسی پور قرار بگیرد در نوع خود عجیب به نظر می رسد، چرا که میثاقی در برنامه نود و با کمک فردوسی پور چهره شد و حالا بسیاری کار او را یک خیانت تلقی می کنند.

شایان ذکر است که محمد حسین میثاقی از این هفته برنامه «فوتبال 120» را  دیگر اجرا نخواهد کرد و مجری آن هم هنوز تعیین نشده است.