کدخبر: ۲۷۷۳۶۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

فرمانده انتظامی کردستان:

سپاه نبود کشور هم نبود

فرمانده انتظامی استان کردستان سپاه را نیروی مردمی و ضدتروریست عنوان کرد و گفت: اگر سپاه نبود کشور نیز نبود.

به گزارش اقتصادنیوز، سردار علی آزادی، در حاشیه مراسم راهپیمایی محکومیت اقدام آمریکا در گفت‌وگو با تسنیم، درباره اعلام مقامات آمریکایی برای قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست نیروهای تروریستی اظهار داشت: اقدامات اخیر آمریکای جنایتکار که برای سپاه انجام داد، منجر به محبوبیت بیشتر سپاه شد.

وی سپاه را نیروی مردمی و ضد تروریست توصیف کرد و افزود: اگر سپاه نبود کشور نیز نبود.

فرمانده انتظامی استان کردستان با ذکر اینکه همه مردم سپاه را دوست دارند، گفت: سپاه حافظ جان و مال مردم و همواره در کنار سایر نیروهای مسلح و سایر آحاد مردمی است.

سردار آزادی با تأکید بر اینکه تا زمانیکه تمامی نیروهای مسلح با هم متحد و در کنار مردم هستند، آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، ادامه داد: دشمنی‌های ترامپ باعث تقویت وحدت و انسجام شد و این وحدت خاری بر چشم دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه وظیفه ما در قبال اقدام اخیر آمریکا شامل انجام اقدامات متقابل، وحدت و انسجام بیشتر در کنار ارتقاء معنویت در بین آحاد جامعه است، خاطرنشان کرد: باید هوشیار بود که دشمن در دهه 60 جنگ نظامی را بر علیه کشور آغاز کرد و در کنار آن جنگ سرد، کودتا، جنگ فرهنگی و در نهایت جنگ اقتصادی را در پیش گرفت و حال نیز جنگ توأمان را بر علیه نظام به راه انداخته است.

فرمانده انتظامی استان کردستان در پایان یادآور شد: تا رمانی که مردم بیدار و هوشیار باشند، آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.