کدخبر: ۲۷۷۹۷۴ لینک کوتاه

تماس تلفنی رئیس‌جمهوری با استاندار هرمزگان

اقتصادنیوز: رییس جمهوری ظهر دوشنبه در تماس تلفنی با استاندار هرمزگان آخرین وضعیت استان پس از بارندگی های اخیر را جویا شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حسن روحانی در این تماس تلفنی از همراهی و صبوری مردم هرمزگان در بارندگی های اخیر و تلاش استاندار، ستاد مدیریت بحران، مدیران کل، فرمانداران، شهرداران، بخشداران، دهیاران وهمه کارکنان وعوامل اجرایی این استان در راستای ارائه خدمت به مردم و کاهش خسارت ها قدردانی کرد.

استاندارهرمزگان نیز در این تماس تلفنی گزارش کاملی از وضعیت بارندگی های اخیر و نحوه خدمت رسانی به مردم و اقدامات و آمادگی دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران در سراسر استان را به رییس جمهوری ارایه کرد.

فریدون همتی خاطرنشان کرد: مجموعه مدیران استان هرمزگان با همه توان خود در کنار مردم به ارابه خدمات در بارندگی ها پرداختند.

وی گفت: ستاد مدیریت بحران استانداری هرمزگان نیز با همکاری بخش دولتی با آماده باش کامل پیش بینی های لازم را انجام دادند و مشکل خاصی در استان رخ نداد.

بنا بر گزارش اداره کل هواشناسی هرمزگان، سامانه بارشی از روز جمعه وارد استان شد و در 2 روز اخیر شاهد تاثیر موج ناپایدار بارشی در بیشتر نقاط هرمزگان بودیم.

بارش های رگباری این سامانه در مناطق غربی و مرکزی تا ساعت های پایانی روز گذشته تداوم داشت.

تاثیر سامانه بارشی تا اوایل صبح امروز دوشنبه در مناطق شرقی استان هرمزگان بود و به تدریج از ظهر امروز از استان خارج شد.