کدخبر: ۲۸۸۵۷۷ لینک کوتاه

پیغامی که موجودات فضایی به زمینی ها فرستادند!

​اقتصاد نیوز:گروهی از آدم فضایی ها به زمینی ها پیغام فرستادند، این ستاره‌شناسان اخیرا نوعی سیگنال رادیویی شدید و مرموز با فرکانس پایین را کشف کرده‌اند که از نقطه‌ای ناشناخته در فضا با برخورد به زمین منفجر شده‌ است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از نامه نیوز، این سیگنال‌های کم‌بسامد در محدود ۵۸۰ مگاهرتز منتشر می‌شود که تقریبا ۲۰۰‌مگاهرتز کمتر از امواج رادیویی به ثبت رسیده در سال‌های پیش است.

انفجارهای رادیویی پرسرعت جزء مرموزترین وقایع جهان هستی هستند. انفجارهای رادیویی پرسرعت قادرند انرژی بالایی معادل انرژی ۵۰۰ میلیون خورشید را تنها در چند میلی‌ثانیه تولید کنند؛ این اتفاق در هر ثانیه ممکن است رخ دهد اما محققان هنوز علت بروز این پدیده را به درستی تشخیص نداده‌اند.

انفجارهای فرکانس های رادیویی

یکی از سیگنال‌های شناسایی‌شده، چند بار تکرار شده و چند انفجار رادیویی پرسرعت را از نقطه یکسانی ارسال می‌کنند که می‌تواند به دانشمندان در تعیین محلی کمک کند که جهان شکل گرفته است.

محققان چندی پیش با کمک تلسکوپ‌های رادیویی واقع در انگلیس، کلمبیا، کانادا، انفجارهای رادیویی پرسرعت عجیب را شناسایی کردند و نام آن را FRB ۱۸۰۷۲۵A گذاشتند.

این سیگنال شدید، فرکانس‌های رادیویی ضعیفی با قدرت ۵۸۰ مگاهرتز را ارسال می‌کردند که شناسایی اولین انفجار رادیویی پرسرعت زیر ۷۰۰مگاهرتز بود. آنها معتقدند منبع این انفجارها، ستاره نوترونی است اما در فرضیه‌های دیگر، سیاه‌چاله‌ها، تب‌اخترهای همراه ستارگان و تب‌اخترهای درحال انفجار به‌عنوان منبع این انفجارها عنوان شده‌اند.

ناسا مجودات فضایی را تکذیب کرد

اشیا پرنده ناشناس کروی شکل درخشان، که در آسمان سراسر جهان مانور می دهند. به نظر می رسد آنها همه جا حضور دارند. از آسمان ژاپن، روسیه،چین، انگلیس، آمریکا و فرانسه تا فضا . ویدئو ها و تصاویر زیادی تاکنون از آنها تهیه و منتشر شده است.

اما آیا واقعا آنها فرازمینی ها هستند؟ برخی آنها را یک نیروی سری آمریکا می دانند. بله. آمریکا دارای یک پایگاه سری موسوم به ۵۱ است که گفته می شود بارها و بارها در اطراف آن اشیا کروی شکل درخشان مشاهده شده اند. اما پرسش اینجاست اگر تمام اینها متعلق به آمریکایی هاست، آنها در آسمان دشمن دیرینه خود و دیگر ابرقدرت جهان یعنی روسیه چه می کنند؟! چرا دانشمندان روسی نیز تایید کرده اند که دهه های آینده انسان با فرازمینی ها ملاقات خواهد کرد؟

در این میان هستند کسانی نیز که آنها را موجودات فضایی می دانند. این دسته بر این باورند که در این جهان پهناور، انسان تنها موجود هوشمند نیست و موجودات هوشمند دیگری نیز به جز انسان وجود دارند.

اما اخیرا ناسا یا آژانس فضایی آمریکا با افشای گزارشی محرمانه تلویحا وجود موجودات فضایی در سیارات دور را تایید کرده است. یکی از محققان ارشد ناسا نیز اعلام کرده که در آینده با موجودات فضایی دیدار خواهیم کرد. این در حالی است که پیشتر نیز دانشمندان روسی اعلام کرده بودند که سال ۲۰۳۱ سال ملاقات با فرازمینی ها خواهد بود.

این مطلب برایم مفید است
27 نفر این پست را پسندیده اند