کدخبر: ۲۸۸۹۷۹ لینک کوتاه

ادعای مضحک باشگاه استقلال در مورد هزینه قرارداد استراماچونی

اقتصاد نیوز:آندره آ استراماچونی حالا سرمربی استقلال است. رسانه های ایتالیایی مدعی شده اند قرارداد او با استقلال یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو است.این رقم برابر است با ۲۴ میلیارد تومان که هزینه گزافی برای یک مربی متوسط است.همین موضوع باعث ایجاد انتقاداتی به مدیران این باشگاه شده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از روز نو، اسماعیل خلیل‌زاده، عضو هیئت مدیره استقلال اعتقاد دارد رقمی که به عنوان قرارداد سرمربی ایتالیایی با این باشگاه منتشر شده است، حقیقت ندارد.

خلیل‌زاده گفت: «این مربی را با قیمت خیلی خوبی آورده ایم. با سه دستیاری که استراماچونی می‌آورد، همگی روی هم ۷۰۰ هزار یورو می‌گیرند!» این ادعای عجیب ازآن جهت غیر واقعی به نظر می رسد که مربیانی در این سطح با این ارقام کار نمی کنند و همچنین منابع رسانه ایی ایتالیایی نیز در مورد اعداد و ارقام قرارداد ها معمولا مطلب اشتباهی منتشر نمی کنند.

این درحالی است که پرسپولیسی ها استناد می کنند به توئیت مازیار ناظمی که گفته بود برای جذب مربی اینالیایی استقلال هزینه زیادی شده است و به حرف های مجیدی که گفته بود رقم این قرارداد را خیلی شفاف به مردم بگویید و بعد از آن نشریه معتبر اینالیایی نوشته بود استراماچونی از آبی ها ۱/۶ میلیون یورو در سال می گیرد و بر این اساس حتی گرانتر از کی‌روش گرانترین مربی تایخ ایران لقب می گیرد.

درحالی که این مربی جوان رزومه خیلی جذابی ندارد و تنها تجربه کاری کوتاه در اینترمیلان در سال‌های سیاهش داشته است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند