کدخبر: ۲۹۰۶۹۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
رقیب بوریس جانسون او را «ترسو» نامید

رقیب بوریس جانسون او را «ترسو» نامید

اقتصادنیوز : «جرمی هانت» وزیر امور خارجه فعلی انگلیس، رقیب خود «بوریس جانسون» را به دلیل عدم حضور در جلسات مناظره «ترسو» توصیف کرد.

به گزارش اقتصادنیوز  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «جرمی هانت» وزیر امور خارجه فعلی انگلیس،  بوریس جانسون ، وزیر خارجه پیشین این کشور را به دلیل عدم حضور در جلسات مناظره «ترسو» توصیف کرد.

هانت گفت: اگر این خودشیفتگی یا بزدلی است، چهره خوبی برای بوریس نیست که از مناظره با من فرار کند. اگر این سمت [نخست وزیری] را می‌خواهی باید برای مناظره حاضر شوی. بنابراین بوریس ترسو نباش. مانند مرد باش و به کشورت نشان بده که می‌توانی با سخت‌ترین کار در کشورت مواجه شوی و از عهده آن برآیی.

هانت پس از آن چنین واکنشی نشان داد که بوریس جانسون از حضور در مناظره کانال چهار تلویزیون انگلیس خودداری کرد. این اقدام جانسون همان روز از سوی هانت به چالش کشیده شد.

بوریس جانسون پس از کسب حمایت ۱۲۶ نماینده محافظه‌کار و پیروزی در دور اول و دوم رای‌گیری برای سمت نخست‌وزیری، در حال حاضر بالاترین شانس برای  جانشینی ترزا می ، نخست‌وزیر سابق انگلیس را دارد. با این حال، دو روز پیش، با حضور پلیس در خانه‌اش با یک چالش اجتماعی روبه‌رو شده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند