کدخبر: ۲۹۲۴۴۹ لینک کوتاه

حمله تند سناتور هریس به ترامپ: ما یک غارتگر داریم که در کاخ سفید زندگی می‌کند

اقتصادنیوز؛ کامالا هریس، سناتور ایالت کالیفرنیا یکی از شدیدالحن ترین حملات لفظی را علیه رئیس جمهوری این کشور مطرح کرده و به دنبال شکست دادن ترامپ است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ «کامالا هریس» سناتور دمکرات از ایالت کالیفرنیا و نامزد انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا، گفت: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری دارای ماهیت و غرایز «غارتگری» می باشد که در کاخ سفید نشسته است.

هریس در یک کمپین انتخاباتی در شهر «وست دس موینس» ایالت آیووای آمریکا گفت: من یغماگران را می شناسم و ما یک غارتگر داریم که در کاخ سفید زندگی می کند. ترامپ خلق و خوی یغماگرایانه و دارای غریزه غارتگری است. افراد غارتگر آنهایی را که آسیب پذیر هستند، شکار می کنند. آنهایی را شکار می کنند که باوری به قدرت و زور خود ندارند. مساله ای که باید درباره افراد غارتگر دانست اینکه آنها ترسو و بزدل هستند.

بیشتر بخوانید:
«کامالا هریس» کیست؟ / زنی که در آمریکا همه نگاه‌ها را به سوی خود جلب کرده است
نظرسنجی CNN: سقوط بایدن، صعود هریس / تاثیر شدید مناظره دموکرات‌ها بر نظر مردم آمریکا

کامالا هریس 2020

هریس ماه گذشته نیز در سخنانی مشابهی در جمع مخاطبانش در انجمن ملی پیشرفت رنگین‌پوستان (NAACP) در ایالت کارولینای جنوبی گفته بود که او می داند چگونه افراد غارتگر را مهار کند، زیرا دادستان بوده است.

این سناتور آمریکایی به دنبال عملکردش در مناظره انتخاباتی هفته گذشته در میامی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت و میزان حمایت از وی در نظرسنجی ها افزایش یافت. هریس در این مناظره رو در روی نامزد پیشتاز دمکرات ها «جو بایدن» قرار رفت و به سابقه حمایت او از حقوق مدنی در دهه ۱۹۷۰ میلادی اشاره کرد.

فیلم | نامزد انتخاباتی آمریکا از شعار «حسن روحانی» استفاده کرد!

انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 آمریکا

نظرسنجی جدید خبرگزاری رویترز و موسسه آیپسوس که دیروز (چهارشنبه) منتشر شد، نشان داد که هریس از سناتور «الیزابت وارن» از ایالت ماساچوست پیشی گرفته و میزان حمایت از او از ۶ درصد به ۱۰ درصد افزایش یافته است. او اکنون بر اساس این نظرسنجی در رتبه سوم بعد از بایدن و سناتور «برنی سندرز» در میان نامزدهای دمکرات قرار دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند