کدخبر: ۲۹۴۳۳۲ لینک کوتاه

روش عجیب تولید گرانترین قهوه دنیا؛ هر فنجان ۸۰ پوند+عکس

اقتصادنیوز: گران قیمت ترین قهوه دنیا که ثروتمندان حاضر به پرداخت مبلغ زیادی برای تهیه آن هستند از مواد حال بهم زنی تهیه میشود.

 

گران قیمت ترین قهوه دنیا ، قهوه گران قیمت

اقتصادنیوز:  نوشیدنی ها در سرتاسر دنیا دارای طرفداران متعددی هستند که سالانه هزینه زیادی صرف تولید و پخش آنها در سرتاسر جهان می شود که در میان آنها قهوه ها بسیار دلچسب تر هستند که فرآیند آماده سازی آنها مدت زمان بیشتری طول می کشد و اما ارزش بالایی دارد و می تواند در افزایش انرژی بدن موثر واقع شود.گران قیمت ترین قهوه دنیا
 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک با این حال ما قصد داریم در ادامه گران‌قیمت ترین قهوه جهان را معرفی کنیم که می تواند کمی شوکه کننده و حال بهم زن باشد! گران قیمت ترین قهوه «کوپی لواک » است، توسط گربه های گوشت خواری به نام « زباد» تولید می شود! بیایید کمی شما را با این قهوه آشنا سازیم.

قهوه گران قیمت

قهوه گران قیمت کوپی لواک

در کشور اندونزی برای تولید گران قیمت قهوه جهان از گربه های گوشت خواری به نام زباد استفاده می شود و روند تولید این قهوه این گونه است که دانه ها را به گربه می خورانند و سپس این گربه دانه های قهوه را دفع می کند و تولید کنندگان این قهوه دانه های له نشده را جدا سازی می کنند و سپس آنرا شستشو و خشک می کنند و با قیمت بسیار بالایی در جهان می فروشند!

قهوه

قهوه اندونزی کوپی لواک

این واقعا کمی عجیب و همچنین حال بهم زن می باشد چرا که اصلا امکان خوردن چنین قهوه ای محال می باشد و با این حال این نوع قهوه توسط مشتریان ثروتمند خریداری می شود که شاید هیچ اطلاعی از روند تولید آن نداشته باشند! تولید این دانه ها اکثر در قفس هایی صورت می گیرد که زبادها در آن نگهداری می شوند و در تصاویر نیز می توانید مشاهده کنید.

قهوه اندونزی

کوپی لواک گرانترین قهوه دنیا

اما برخی دیگر از کشاورزان اندونزیایی، زبادها را در قفس نگهداری نمی کنند و تنها دانه های قهوه را در باغ پخش می کنند و سپس تعدادی را استخدام می کنند تا این دانه ها را جمع آوری نمایند و مراحل تمیز کردن و تهیه آن صورت گیرد.

کوپی لواک گرانترین قهوه دنیا

گران قیمت ترین قهوه جهان

جالب است بدانید که این نوع قهوه در سرتاسر جهان فروخته و صادر می شود و برای خرید یک فنجان آن باید 80 پوند هزینه کنید که برای یک فنجان قهوه بسیار گران قیمت می باشد!!

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند