کدخبر: ۲۹۴۶۳۰ لینک کوتاه

مادر شهید حدادیان: سخن رئیس جمهور حرف سخیفی بود

مادر شهید محمدحسین حدادیان گفت: رئیس جمهور در آغاز کار دولت یازدهم عنوان کرده بود به زور شلاق نمی‌توان مردم را به بهشت برد، این حرف سخیفی است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، فاطمه تاجیک بعد از ظهر امروز در اجتماع دختران انقلاب اظهار کرد: صدا و سیما در روزهای گذشته سریال جذاب و پرمخاطب گاندو را پخش کرد که از تمامی عوامل این سریال به خصوص محمدهای وطنم تشکر می‌کنم و امیدوارم ساخت این سریال‌ها با هدف روشنگری عمارگونه ادامه داشته باشد.

مادر شهید محمدحسین حدادیان در پیامی به تهیه‌کننده فیلم عنوان کرد: انتظار آن دارم تا در آینده نزدیک به مردم بگویید چه عواملی دست به دست هم دادند تا جوان انقلابی را در قلب تهران ارباً اربا کردند؟

اگر برنامه جلفی برگزار می‌شد مکان بهتری اختصاص می‌دادند

رحیم احمدی روشن نیز در اجتماع دختران انقلاب اظهار کرد: شما با تجمع امروز خود علف‌های هرزی که در گلستان انقلاب روییده را درو می‌کنید.

پدر شهید مصطفی احمدی روشن ادامه داد: رئیس جمهور در آغاز کار دولت یازدهم عنوان کرده بود به زور شلاق نمی‌توان مردم را به بهشت برد، این حرف سخیفی است که یعنی خداوند پیامبران و قرآن را بی‌هدف فرستاده و هر فردی دوست داشته باشد می‌تواند به جهنم برود، این در حالی است که خداوند همگان را ملزم کرده تا به بهشت بروند.

وی خاطرنشان کرد: اگر قرار بود برنامه جلفی اجرا شود فضای بزرگی از سمت دولت در اختیار برگزارکنندگان قرار می‌گرفت اما برای کسانی که می‌خواهند مانع ترویج بی‌عفتی در جامعه شوند جایی نخواهد بود‌، آن آقازاده‌ای که تجمع آمران به معروف و ناهیان از منکر را مسخره می‌کند بداند که بنابر قرآن کریم چه گروه اندکی که بر تعداد فراوانی به خواست خدا غلبه کردند.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند