دستگیری قاتل فراری کمتر از 3 ساعت

کدخبر: 297173
اقتصادنیوز : فرمانده انتظامی شهرستان کارون از دستگیری عامل تیراندازی منجر به قتل کمتر از ۳ ساعت در عملیات ضربتی پلیس خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس،صالح مطهری راد فرمانده انتظامی شهرستان کارون امشب اظهار داشت:در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری مسلحانه در یکی از مناطق شهرستان کارون، بلافاصله ماموران پلیس جهت دستگیری عاملان تیراندازی و برقراری نظم و امنیت به محل اعزام شدند.

 وی افزود: ماموران پلیس با حضور در محل دریافتند، فردی حدوداً ۴۰ ساله به وسیله شلیک اسلحه شکاری به قتل رسیده و عامل تیراندازی متواری شده است.

 مطهری اذعان کرد: ماموران پلیس با بکارگیری روش‌های نوین کشف جرم و اقدامات تخصصی قاتل به هویت "ر-ب" را کمتر از ۳ ساعت شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کارون با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه قاتل یک قبضه سلاح شکاری به کار رفته در قتل و همچنین یک قبضه سلاح جنگی غیرمجاز کشف شد، اظهار داشت: در این رابطه 3 نفر از عاملان نزاع و درگیری دستگیر شدند، ماموران پلیس نیز برای جلوگیری از گسترش دامنه درگیری حضور و با اقدامات پیشگیرانه اوضاع تحت کنترل پلیس است. 

اخبار تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید