کدخبر: ۲۹۷۹۸۲ لینک کوتاه

معاون اول رئیس‌جمهوری:

زیربار فشارهای نادرست خارجی‌ها نخواهیم رفت

اقتصادنیوز: معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه منطق و سیاست ایران در روابط بین‌المللی، گفت‌و‌گو و احترام و منافع متقابل است، گفت: ‌بر‌این اساس ایران زیر بار زور و فشارهای نادرست نخواهد رفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، اسحاق ‌جهانگیری ‌در دیدار با احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به شرایط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور اظهار داشت: امروز دشمنان ایران از تحقق رویاهای خود مبنی بر سقوط نظام جمهوری اسلامی مأیوس شده‌اند.

وی با بیان اینکه منطق و سیاست ایران در روابط بین‌المللی، گفت‌و‌گو و احترام و منافع متقابل است، افزود: ‌بر‌این اساس ایران زیر بار زور و فشارهای نادرست نخواهد رفت.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به مشکلات موجود در استان خراسان رضوی مبنی بر بیکاری و آسیب‌های ناشی از حاشیه‌نشینی، ضمن تأکید بر ریشه‌یابی دقیق مشکلات‌ ابراز امیدواری کرد: مسئولان استان با کمک همه نهادها بتوانند به تدریج دغدغه ها را برطرف کنند.

‌جهانگیری وجود مضجع شریف حضرت امام رضا (ع) را مایه برکت برای مردم ایران به ویژه اهالی خراسان رضوی دانست و ابراز امیدواری کرد‌ با درایت حجت‌الاسلام مروی در مدیریت آستان قدس رضوی خدمت‌رسانی به مردم و زائران امام رئوف هر روز بیشتر شود.

وی خاطرنشان کرد:‌ دولت در کنار مدیریت آستان قدس است و این هماهنگی و همکاری با قدرت‌تر از گذشته ادامه خواهد داشت.

احمد مروی نیز در این دیدار با بیان دیدگاه‌ها و دغدغه‌های خود پیرامون مسائل روز استان، ضرورت خدمت‌رسانی به مردم را یادآور شد.

تولیت آستان قدس عملکرد دولت در همکاری با این نهاد را مطلوب دانست و بر هماهنگی بیشتر به منظور رفع دغدغه های مردم تأکید کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند