کدخبر: ۳۰۵۷۹۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
یک شاهزاده ناراضی افشا کرد؛ دلیل کشته شدن بادیگارد شاه سعودی

یک شاهزاده ناراضی افشا کرد؛ دلیل کشته شدن بادیگارد شاه سعودی

اقتصادنیوز: شاهزاده مخالف سعودی در سخنانی گفت که محمد بن‌سلمان، ولیعهد عربستان از شر محافظ شخصی پدرش راحت شد تا خودش پادشاه شود و به‌زودی شاهد پادشاهی او خواهیم بود.

به گزارش اقتصادنیوز​به نقل از الخلیج آنلاین ، خالد بن‌فرحان آل‌سعود، شاهزاده مخالف سعودی در واکنش به قتل «سرتیپ عبدالعزیز الفغم» محافظ شخصی پادشاه عربستان در توییتر نوشت: تا چند وقت آینده شاهد اعلام پادشاهی محمد بن‌سلمان «خائن و بی‌خرد» بر عربستان خواهیم بود. وی افزود: نقشه بن‌سلمان بر پایه همکاری و هماهنگی با سیا (سازمان جاسوسی آمریکا) کشیده شده است.

خالد بن‌فرحان که هم‌اکنون مقیم آلمان است در ادامه تصریح کرد: این نقشه شامل تغییر محافظ شخصی پادشاه و جایگزین کردن یک مزدور بلک واتر به جای او می‌شود. این اقدام، مقدمه اعلام پادشاهی این خائن مزدور بر عربستان است.

در همین راستا، سعد الفقیه از بارزترین شخصیت‌های مخالف رژیم سعودی در گفت‌وگو با سایت مذکور در این باره افزود: بن‌سلمان در قتل محافظ شخصی پادشاه عربستان دست دارد. وی گفت: عملیاتی که به قتل عبدالعزیز الفغم منجر شد کار محمد بن‌سلمان بود؛ به‌ویژه که الفغم در زمان وقوع قتل، داخل کاخ سلطنتی بود و بن‌سلمان به همراه شخصی به نام «ممدوح بن‌مشعل آل‌علی» که ریاض او را قاتل معرفی کرده است در کاخ حضور داشتند.

 

این مطلب برایم مفید است
25 نفر این پست را پسندیده اند