کدخبر: ۳۱۰۰۶۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

اعلام آمادگی پدافند غیرعامل در برابر هرگونه تهدید احتمالی

معاون پدافند غیرعامل گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده آمادگی لازم برای هرگونه تهدید احتمالی وجود دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، محمدعلی مطیعی شامگاه امروز در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان که در سالن شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: براساس مصوبات ریاست جمهوری و اقدامات سازمان پدافند غیرعامل در سطح نظامی و دولتی آمادگی بالایی داریم.

وی به سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته 200میلیون دلاری آمریکا به سبک آتش به اختیار اشاره کرد و گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده دستگاه‌های اجرایی آمادگی ایستادگی و مقابله با هرگونه تهدید را دارند.

معاون پدافند غیرعامل بیان کرد: در حوزه‌های اساسی مانند نفت، انرژی و آب که با زندگی روزمره مردم به شکل مستقیمی در ارتباط هستند با همکاری وزارت نفت، وزارت نیرو و سازمان پدافندغیرعامل اقدامات قابل توجهی انجام شده تا از وقوع تهدیدات در این حوزه‌ها جلوگیری شود.

وی با اشاره به مرزی بودن استان اردبیل افزود: استان اردبیل منطقه‌ای مرزی است که باتوجه به این شرایط باید آمادگی کاملی در برابر هرگونه تهدید در طول سال را داشته باشیم.

مطیعی گفت: دستگاه‌های مربوطه باید آموزش‌های لازم در خصوص پدافند غیرعامل را در سطح جامعه گسترش دهند به گونه‌ای که مردم اطلاعات کافی در خصوص مباحث پدافند غیرعامل داشته باشند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند