کدخبر: ۳۱۷۲۴۹ لینک کوتاه

کشف ۸۵ کیلوگرم مواد مخدر در مرز خراسان رضوی

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف بیش از ۸۵ کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزبانان این استان خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، سردار ماشاءالله جان نثار بیان کرد: در راستای برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر مرزبانان خراسان رضوی موفق به کشف مقادیری مواد مخدر شدند.

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی با اشاره به هوشیاری مرزبانان استان خراسان رضوی گفت: مرزبانان در جهت جلوگیری از ورود قاچاقچیان موادمخدر به داخل کشور، با ایجاد گشت‌ و کمین‌های مستمر، پست کنترل و با اشرافیت اطلاعاتی طی چهار عملیات جداگانه 85 کیلو و 270 گرم انواع موادمخدر از نوع تریاک، هروئین فشرده و شیشه کشف کردند.

وی عنوان کرد: در این عملیات‌ها، دو قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و دو دستگاه خودرو و یک تیغه خشاب از آنها کشف و به همراه مواد مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سردار جان‌نثار گفت: کاهش ورود مواد مخدر از مرزهای استان نشان از هوشیاری و اشراف اطلاعاتی مرزبانان استان که منجر به امنیت پایدار مرزهای استان شده است.

کشف 6300 نخ سیگار قاچاق توسط مرزبانان هنگ مرزی درگز

همچنین سرهنگ فرج قنبری گفت: ماموران پست کنترلی دروازه مرزی باجگیران هنگ مرزی درگز در حین کنترل ورود و خروج به تعدادی از افراد غیر ایرانی مشکوک شدند.

فرمانده هنگ مرزی درگز افزود: ماموران با توقیف وسایل آنها و بازرسی صورت گرفته 6300 نخ سیگار قاچاق به ارزش تقریبی 31 میلیون ریال که به صورت ماهرانه جاساز شده بود را کشف کردند.

فرمانده هنگ مرزی درگز در پایان گفت: مرزبانان این هنگ با تلاش و گشت‌های مداوم با هرگونه جرایم مرزی از جمله ورود و خروج غیرمجاز، قاچاق سوخت، کالا و دخانیات مقابله می‌کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند