کدخبر: ۳۱۸۲۳۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

بازداشت‌های جدید در اهواز درباره ناآرامی‌های آبان‌ماه

اقتصادنیوز:فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: ۲ نفر در اهواز که با گروه‌های معاند در ارتباط بودند روز پنجشنبه هفته جاری دستگیر شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، حیدر عباس زاده روز جمعه افزود: این ۲ فرد با راه اندازی شبکه های مجازی طی روزهای اخیر اقدام به تحریک مردم در فضای مجازی برای تجمع به بهانه های گرانی بنزین و ... می کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: این ۲ نفر با اشراف اطلاعاتی نیروهای پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

وی گفت: گروهکهای معاند، ضد انقلاب و شرور که جیره خوار استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی هستند قصد داشتند با بهره گیری از این افراد با مدیریت چندین شبکه مجازی اقدام به تشویش اذهان عمومی و فراهم کردن امکانات اغتشاش و تحریک تجمعات اعتراضی مردم اهواز کنند.

عباس زاده اضافه کرد: با هوشیاری نیروهای پلیس و نیز دستگاههای امنیتی اجازه نخواهیم داد گروهک‌های معاند و ضد انقلاب کمترین اقدامی بر علیه امنیت و آرامش مردم انجام دهند و هر گونه اقدام آنها را در نطفه خفه خواهیم کرد.

وی افزود: تحقیقات بیشتر برای نوع وابستگی این ۲ فرد به گروه‌های معاند توسط کارشناسان ادامه دارد.

طی روزهای اخیر برخی صفحات مجازی که به نظر می رسید در خارج از کشور هدایت می شوند مردم را برای تجمع اعتراضی در پنجم دیماه در نقاط مختلف استان خوزستان فرا خواندند ولی کسی به این فراخوان آنان توجهی نکرد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند