کدخبر: ۳۱۸۶۳۸ لینک کوتاه

آخرین آمار قربانیان حمله آمریکا به حشد‌الشعبی

اقتصادنیوز: «جواد کاظم الربیعاوی» از مقام‌های الحشد الشعبی یکشنبه شب اعلام کرد که در حمله آمریکا به مواضع گردان‌های حزب الله و الحشد الشعبی، ۲۵ تن شهید و ۵۱ نفر نیز زخمی شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تارنمای المسله عراق، الربیعاوی افزود: آمار حمله به مقر تیپ ۴۵ متعلق به گردان‌های حزب الله در شهرستان القائم استان الانبار به ۲۵ شهید و ۵۱ زخمی رسیده است.

وی ادامه داد: پیکر تعدادی از شهدا همچنان زیر آوارها باقی مانده است.

پیش‌تر ابو مهدی المهندس معاون تشکیلات الحشد الشعبی عراق با محکوم کردن حمله به مقرهای این تشکیلات به نیروهای آمریکایی هشدار داد که پاسخ بسیج مردمی بسیار سخت خواهد بود.

ارتش آمریکا ساعتی پیش با تأیید حملات هوایی روز یکشنبه، اعلام کرد که این نیروها حملات دقیقی علیه پنج مقر و تأسیسات متعلق به نیروهای الحشد الشعبی و حزب‌الله در خاک عراق و سوریه انجام داده‌اند.

در همین حال فرمانده نیروهای عملیات الحشد الشعبی در استان الانبار گفت که هدف آمریکا و صهیونیست‌ها از بمباران این نیروها، تضعیف مقاومت بسیج مردمی عراق بوده است.

«قاسم مصلح» در گفت و گویی تلویزیونی اعلام کرد که در حمله هوایی آمریکا و رژیم صهیونیستی مقر تیپ ۴۵ شهرستان القائم واقع در استان الانبار و تیپ ۴۶ واقع در مرزهای غربی عراق هدف قرار گرفت.

این مطلب برایم مفید است
62 نفر این پست را پسندیده اند