کدخبر: ۳۲۰۲۰۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
معاون‌اول رئیس‌جمهوری سانحه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی را تسلیت گفت

معاون‌اول رئیس‌جمهوری سانحه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی را تسلیت گفت

اقتصادنیوز: معاون اول رییس جمهوری در پیامی سانحه تلخ و دلخراش سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی که منجر به جان باختن جمعی از هموطنان به ویژه تعدادی از نخبگان علمی کشور و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف گردید را تسلیت گفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری در متن اسحاق جهانگیری آمده است: سانحه تلخ و دلخراش سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی که منجر به جانباختن ١٧٦ نفر سرنشین آن از جمله جمعی از هموطنان عزیز به ویژه تعدادی از نخبگان علمی کشور و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف شد، موجب تأسف و تأثر عمیق شد.

در ادامه این پیام آمده است: این مصیبت غم انگیز را به آحاد مردم ایران به خصوص خانواده های داغدار این عزیزان صمیمانه تسلیت می‌گویم و از خداوند بزرگ برای جانباختگان غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزا صبر و اجر مسألت دارم.

هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی اوکراینی که صبح چهارشنبه تهران را به مقصد کی‌یف پایتخت اوکراین ترک می‌کرد که حوالی شهر جدید پرند در استان تهران به دلیل حادثه آتش‌سوزی در قسمت موتور دچار نقص فنی شد.

بوئینگ ٧٣٧ هواپیمایی اوکراین ۱۷۹ مسافر و ۹ خدمه پروازی داشت و بزودی فهرست مسافران ایرانی و خارجی حادثه سقوط هواپیمایی بوئینگ اوکراینی که از چند ملیت هستند، اعلام می‌شود.

به گفته رییس سازمان اورژانس کشور در این حادثه ۱۴۷ مسافر ایرانی و ۳۲ مسافر خارجی جان باختند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند