کدخبر: ۳۲۲۳۵۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

پیشرفت ایران در عرصه دیجیتال چند ده برابر سایر کشورهاست

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پیشرفتمان در عرصه فضای مجازی و دیجیتال چند ده برابر سایر کشورها است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرنگار مهر، غلامرضا سلیمانی چهارشنبه شب در اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج با اشاره به اینکه جوانان در حوزه‌های مختلف در جامعه اسلامی فعالیت می‌کنند و موفقیت‌های زیادی کسب کرده‌اند و در حوزه فضای مجازی هم می‌توانند موفقیت‌های زیادی به دست بیاورند، اظهار کرد: ما پیشرفتمان در عرصه فضای مجازی و دیجیتال چند ده برابر سایر کشورها است.

وی با بیان این مطلب که شاهد حمله روانی در فضای مجازی توسط دشمنان هستیم، اظهار داشت: دشمن تنها با اتکا بر عملیات روانی گسترده به دنبال تضعیف روحیه جوانان است.

وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی به رهبری آمریکا در عرصه‌های مختلف فعالیت دارند اما موفقیتی به دست نیاوردند و رئیس جمهور آمریکا اعتراف کرده است که در مسائل مختلف همچون حمله نظامی و استفاده از فتنه‌های شکست خورده است.

سردار سلیمانی بیان داشت: با شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، ترامپ تصور می‌کرد که موفقیت زیادی را کسب کرده است اما شکستی بزرگ را بر آمریکا تحمیل کرد؛ از طرف دیگر در زمینه فضای مجازی هم دشمن به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی است که باید تلاش کنیم محاصره روانی را بشکنیم.

وی با بیان این مطلب که ما بهترین مردم را در جهان داریم که عزت مندانه در تمام صحنه ایستادگی کرده‌اند، ادامه داد: تشییع امام راحل (ره) در تهران بود اما مراسم سردار دل‌ها در سراسر کشور برگزار شد که این یک عظمت فرهنگی بود و باید این روحیه تکثیر شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه عمده تورم در جامعه و کاهش ارزش پول ملی ناشی از جنگ روانی است، تصریح کرد: این میزان ذخیره ارزی و اقتصاد مستحکم در بین کشورهای مختلف بسیار خوب و قابل ستایش است.

وی افزود: ما باید استعدادها را بیش از گذشته شناسایی و حمایت کنیم تا بتوانیم در تمام عرصه‌های که نیازمند هستیم از جمله حوزه فضای مجازی فعالیت کنیم.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند