کدخبر: ۳۲۶۲۲۰ لینک کوتاه

عابدزاده ها در جزیره زیبای پرتغال + عکس

اقتصاد نیوز:در حالی که ماریتیمو یک بازی از سری رقابت های لیگ پرتغال را برگزار می کند احمدرضا عابدزاده عکس های مشترکی را با امیر منتشر کرده است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از اسپورت ، با وجود اینکه نزدیک به پانزده سال از خداحافظی رسمی احمدرضا عابدزاده از میادین فوتبال می گذرد اما خانواده عابدزاده کماکان یک نماینده مهم در فوتبال ایران و اروپا دارد. امیرعابدزاده فرزند احمدرضا ، در روزهایی که پدرش کاملا از فوتبال حرفه ای فاصله گرفته ، در بالاترین سطح فوتبال و در اروپا مشغول بازی است.

امیر در این فصل و بعد از حضورش در ترکیب اصلی ماریتیمو توانسته نمایشی تحسین برانگیز داشته باشد به طوری که چند بار به عنوان بهترین بازیکن زمین ، هفته و حتی ماه فوتبال پرتغال انتخاب شد. اتفاقی که باعث شد بارها احمدرضا عابدزاده با انتشار پست هایی از عملکرد امیر در ترکیب ماریتیمو به تمجید از فرزندش بپردازد. امیر از دوران کودکی شاگرد پدرش بوده و زیر نظر او دروازه بانی را یادگرفته است.

 

احمدرضا عابدزاده در آخرین پست اینستاگرامی اش عکس هایی را در کنار امیر منتشر کرده و زیرآن نوشته است:" همراه با خانواده در جزیره زیبا" . به نظر می رسد خانواده عابدزاده برای دیدار با امیر به مادیرا رفته اند و این می تواند در هفته حساس لیگ پرتغال انرژی زیادی را به دروازه بان ملی پوش ماریتیمو بدهد.  احمدرضا در این پست عکسهایی با امیر را در جزیره پرایا فورموزا که جزیره ای زیبا در مادیرا است را منتشر کرده است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند