کدخبر: ۳۳۴۳۲۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
تلاش کیهان برای مهاجرات اجباری یک بازیگر زن ایرانی

تلاش کیهان برای مهاجرات اجباری یک بازیگر زن ایرانی

اقتصادنیوز: کیهان در خبر ویژه خود به صورت تلویحی تلاش کرد تا با اعلام احتمال محاکمه؛ مانع از بازگشت یک بازیگر زن ایرانی به کشور شود.

 

تشویق کیهان به شکایت از یک بازیگر: او در خارج از کشور ساختارشکنی کرده

 به گزارش اقتصادنیوز این روزنامه نوشت:مدیران رسانه ملی تا کنون از اعلام وضعیت نمایش این سریال برای ماه مبارک رمضان خودداری کرده‌اند اما با توجه به رفتار غیرحرفه‌ای بازیگر این مجموعه[گوهر خیراندیش] پخش آن در ماه مبارک رمضان دور از انتظار به‌نظر می‌رسد.


سریال زیرخاکی که با حمایت سیمافیلم تهیه شده، داستان خود را در بستر تاریخ معاصر کشورمان پیش از انقلاب اسلامی ایران جلو می‌برد. یکی از بازیگران این مجموعه پس از اتمام نوبت‌های فیلم‌برداری‌اش برخلاف تعهد قانونی خود با اقدامات هنجارشکنانه در خارج از کشور تیم سازنده و سرمایه‌گذار «زیرخاکی» را با مشکل مواجه کرده است تا جایی که اکنون امکان حذف این سریال از برنامه پخش ماه مبارک رمضان وجود دارد.

بدین‌ ترتیب زحمات شبانه‌روزی عوامل پرتعداد این مجموعه به دلیل منافع شخصی این بازیگر بر باد رفته است.
گفتنی است طبق قرارداد سیمافیلم با سازندگان آثار؛ حق شکایت از اقدامات خودسرانه و غیرقانونی عوامل سازنده به رسمیت شناخته‌شده و جا دارد تا رسانه ملی و متعاقبا سیمافیلم با پیگیری حقوقی نسبت به ضرر و زیانی که از رهگذر اقدام خودخواهانه یک بازیگر متوجه بیت‌المال شده اعلام شکایت کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند