کدخبر: ۳۳۸۱۸۱ لینک کوتاه

شمارش معکوس پرسپولیس برای «پوکر قهرمانی»

اقتصادنیوز؛ با اعلام ادامه مسابقات و با توجه به شرایط موجود و جدول لیگ و اختلاف ۱۰ امتیازی پرسپولیس با سایر تیم های بالای جدول، به نظر می‌رسد پرسپولیس برای چهارمین سال متوالی قهرمان لیگ خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شفقنا؛ یک جمله معروف در ورزش فوتبال وجود دارد که همه ما شاید صدها بار آن را شنیده ایم اینکه فوتبال غیرقابل پیش بینی است. اما باید به شرایط موجود هم توجه کرد، همانطور که پیش بینی می شد با اعلام ادامه مسابقات تیم ها باید ۶ مسابقه باقیمانده خود را انجام دهند. خبری که در این دوران به اصطلاح کرونایی خیلی داغ بود مربوط به تعطیلی لیگ برتر می شد و قاعدتا خیلی از تیم ها بنابر شرایط موجود موافق آن بودند. ناگفته نماند که تیم های بالای جدول اصرار زیادی به تعطیلی کامل لیگ داشتند.

باید این واقعیت را پذیرفت با توجه به شرایط جدول و اختلاف ۱۰ امتیازی پرسپولیس با سایر تیم های بالای جدول به احتمال زیاد این تیم برای چهارمین سال متوالی قهرمان لیگ خواهد شد. اگر بازیهای باقیمانده تیم ها و به ویژه پرسپولیس را بررسی کنیم به خوبی به شانس بالای این تیم برای کسب قهرمانی پی خواهیم برد. پرسپولیس نسبت به سایر تیم های بالای جدول بازیهای دشواری ندارد. و با توجه به اینکه در بعضی از این بازی ها میزبان خواهد بود پس قاعدتا شانس بالایی برای قهرمانی دارد.

در روزهای اخیر درباره این موضوع بازیکنان سابق تیم ها اظهار نظرهای جالبی داشتند که واکنش و اعتراض هواردان را در به دنبال داشت. از مهمترین آنها اظهار نظر محمود فکری بازیکن سابق استقلال بود که سر و صدای زیادی در فضای مجازی به پا کرد. با توجه به مواردی که بررسی شد به نظر می رسد هوادران تیم پرطرفدار و محبوب پرسپولیس پوکر قهرمانی تیم شان را این بار در خانه های خود جشن خواهند گرفت.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند