کدخبر: ۳۳۹۱۳۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
محور هراز مسدود شد/ آب اسک به سمت تهران یک‌طرفه شد

محور هراز مسدود شد/ آب اسک به سمت تهران یک‌طرفه شد

اقتصادنیوز: فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از محورهای شرق استان تهران سنگین و پرحجم است و از ساعت ۱۷ محور هراز مسدود شد.

به گزارش اقتصادنیوز سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز سنگین و پرحجم در جریان است اما گره ترافیکی در این محور مشاهده نمی‌شود.

وی ادامه داد: این محور از ساعت ۱۷ از رودهن به سمت شمال مسدود و از ساعت ۱۹ نیز از آب اسک به سمت تهران یکطرفه خواهد شد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، اضافه کرد: عبور انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه سنگین و پرحجم گزارش شده و خودروها به مرور در حال عبور از این محور هستند.

سرهنگ محبی افزود: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم پرحجم و روان است و خودروها بدون گره ترافیکی در حال عبور از این محورها هستند.

وی تأکید کرد: متأسفانه شب گذشته حجم بالایی از خودروها به سمت تهران حرکت کرده و بازگشت خود را به تاریکی شب موکول کردند که این باعث افزایش خطر و عدم کنترل وسایل نقلیه می‌شود بنابراین هموطنان سفر خود را به روشنایی روز موکول کنند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران بیان کرد: هموطنان قبل از شروع مسافرت با رعایت مدیریت زمان سفر قبل آغاز سفر از وضعیت راه‌ها اطلاع کسب کرده و در صورت روان بودن ترافیک سفر خود را آغاز کنند و پس از حدود ۲ساعت رانندگی ۲۰دقیقه را در مکان‌های مجاز به استراحت پرداخته و با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی ادامه مسیر بدهند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند