اکسیوس خبر داد؛

پشیمانی ترامپ؛ آماده دیدار با مادورو هستم

کدخبر: 344362
اقتصادنیوز؛رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با پایگاه خبری آکسیوس گفت که درباره به رسمیت شناختن «خوان گوایدو» به عنوان رئیس جمهور ونزوئلا فکر دومی هم داشته است و آماده است با «نیکلاس مادورو» دیدار کند.

به گزارشاقتصادنیوز به نقل از فارس؛ «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با پایگاه خبری آکسیوس گفته که او درباره به رسمیت شناختن خوان گوایدو رهبر مخالفان ونزوئلا به عنوان رئیس جمهور فکر دومی هم داشته است و پیشنهاد کرد که آماده است با نیکلاس مادورو رئیس جمهور فعلی ونزوئلا دیدار کند.

براساس این گزارش، ترامپ در پاسخ به سوالی درباره احتمال دیدارش با مادورو گفت: «من درباره آن فکر می‌کنم... مادورو هم دوست دارد دیدار کنیم. من هرگز با دیدارها مخالفتی ندارم، و به ندرت مخالفت می‌کنم.»

رئیس جمهور آمریکا اضافه کرد، «من همیشه گفته‌ام که با دیدار و ملاقات شما چیزی از دست نمی‌دهید.

آکسیوس در ادامه نوشت، ترامپ همچنین گفت که اعتماد زیادی به گوایدو ندارم، کسی که در به دست گرفتن حکومت ونزوئلا در بهترین شرایط حمایتی آمریکا و دهها کشور دیگر شکست خورد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از گوش کردن به توصیه جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق خود در حمایت از گوایدو پیشمان است گفت، «نه به طور خاص. سپس ادامه داد، من به طور اساسی با آنچه در ونزوئلا در حال رخ دادن است مخالف هستم...» 

جان بولتون هم در کتابش که قرار است به زودی چاپ شود درباره دیدگاه ترامپ درباره گوایدو نوشته، ترامپ فکر می‌کرد گوایدو آدم ضعیفی است، درحالی که مادورو را قدرتمند می‌دید. 

ترامپ در مصاحبه با آکسیوس جان بولتون را به عنوان مشاور امنیت ملی فردی احمق توصیف کرده و گفته، بولتون بی کله ترین موجود بشری است که از جنگ آمریکا علیه عراق نیز حمایت کرده بود.

تیتر یک
  • آخرین وضعیت متغیرهای تورم ساز

    اقتصاد نیوز:در فاصله نیمه پاییز تا ابتدای نیمه زمستان کفه ی ترازو ی ارکان تشکیل دهنده ی نقدینگی به سمت شبه پول سنگین…

از دست ندهید
بلیط هواپیما