در دیدار رئیس مرکز روسی اورشلیم با سفیر ایران در روسیه چه گذشت؟

کدخبر: 354256
اقتصاد نیوز : سرگی بایورین: جامعه غربی در مبارزه با کرونا با تزویر عمل کرد و نه تنها در مبازره با این بیماری کمکی نکردند بلکه با تحریم‌های خودشان مانع از مقابله کشورهای مختلف با این بیماری شدند و از آن به عنوان ابزار سیاسی استفاده کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سفیر کشورمان در فدراسیون روسیه، با "سرگی بایورین" حقوقدان، سیاستمدار و رئیس مرکز روسی اورشلیم در محل سفارت ملاقات و در خصوص مسائل مختلف بحث و گفت‌وگو کرد.

بابورین در این دیدار ضمن اشاره به مشکوک بودن و طبیعی نبودن ویروس کرونا، اظهار کرد: جامعه غربی در مبارزه با کرونا با تزویر عمل کرد و نه تنها  در مبازره با این بیماری کمکی نکردند بلکه  با تحریم‌های خودشان مانع از مقابله کشورهای مختلف با این بیماری شدند و از آن به عنوان ابزار سیاسی استفاده کردند .

بابورین در بخش دیگر از صحبت های خود در مورد اصلاحات قانون اساسی در روسیه عنوان کرد: غربی‌ها از نسخه اصلاحات روسیه به خاطر اینکه بعد از مدت‌ها این اصلاحات اصول ارزشی و معنوی را تحکیم می‌کند، ناراحت شدند . برای اولین بار در قانون اساسی ورود نام خداوند مورد احترام قرار گرفته و در این قانون بسیاری از مسائل اجتماعی که در دوره شوروی در قانون اساسی وجود داشت و به مرور از این قانون حذف شده بودند، تحکیم شد .  

در این دیدار کاظم جلالی از مواضع خوب او نسبت به ایران به ویژه فلسطین و محکومیت جنایتهای رژیم صهیونیستی تشکر و قدردانی کرد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما