خطر پیش روی تنها منطقه سبز کرونایی ایران

کدخبر: 354796
اقتصاد نیوز : استاندار هرمزگان گفت: بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی، جزیره بوموسی از وضعیت سبز خارج و در وضعیت سفید قرار گرفته است و کنترل ورودی‌های این جزیره باید بیش از پیش جدی گرفته شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، فریدون همتی، صبح امروز در نشست ستاد استانی کرونا در هرمزگان با تأکید بر ضرورت رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از تجمعات در شهرهای استان، اظهار کرد: کنترل مبادی ورودی و خروجی و رعایت اصول بهداشتی در نظر گرفته شده برای این منظور می‌تواند کمک بزرگی به کاهش ابتلای به کرونا باشد.

وی، فرماندار بندرعباس را مأمور کرد تا در زمینه رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در مبادی حمل و نقل ریلی، هوایی و جاده‌ای، نظارت ویژه صورت گیرد.

استاندار هرمزگان همچنین عنوان کرد: بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی، جزیره بوموسی از وضعیت سبز خارج و در وضعیت سفید قرار گرفته است و کنترل ورودی‌های این جزیره باید بیش از پیش جدی گرفته شود.

به گزارش فارس، اشاره استاندار هرمزگان احتمالا به شناسایی مواردی مشکوک از ابتلای به کرونا در روزهای اخیر در جزیره بوموسی است که وضعیت این جزیره را از سبز (بدون هیچ ابتلا) به وضعیت سفید (کم خطر با شناسایی مواردی مشکوک و یا مبتلا) تغییر داده است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما