کدخبر: ۳۵۸۳۳۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
همسر عرفات، تشکیلات خودگردان فلسطین را تهدید کرد

همسر عرفات، تشکیلات خودگردان فلسطین را تهدید کرد

اقتصادنیوز : همسر رئیس فقید تشکیلات خودگردان فلسطین به مسوولان ارشد تشکیلات نسبت به ادامه تهمت زنی به وی و متهم کردنش به خیانت هشدار داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اعتمادآنلاین ، سهی عرفات، همسر یاسر عرفات، رئیس فقید تشکیلات خودگردان فلسطین در مصاحبه با تلویزیون رسمی اسرائیل "کان" گفت، پس از انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود در عذرخواهی از امارات، از سوی مقامات ارشد تشکیلات خودگردان فلسطین تهدید شده است.

وی مدعی شد، تشکیلات اعضای خانواده اش را اذیت می کند و برادرش-سفیر فلسطین در قبرس- را پس از مخالفت با راه اندازی فعالیت هایی در مخالفت با امارات در سفارتخانه برای توضیحات به رام الله احضار کرده است.

سها عرفات در ادامه گفت: "آیا آنها می خواهند خانواده یاسر عرفات را نابود کنند. در حالی که ما از آنها قدرتمندتر هستیم."

وی تهدید کرد، اگر مقامات ارشد تشکیلات به حملات خود علیه وی ادامه دهند در جهنم را باز خواهم کرد. آنها را در مقابل فلسطینی ها به آتش خواهم کشید.

سها گفت: کسی که کمپین "افترا" علیه او را هدایت می کند، مدیر دفتر محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان است. او کسی است که دستور می دهد  سها را به عنوان یک خائن به مردم معرفی کنند.

وی ادامه داد: از ابو مازن که دوستش دارم می خواهم از من محافظت کند، اما افراد اطراف او اطلاعات نادرست به او ارائه می دهند. من از ابو مازن درخواست می کنم قبل از مراجعه به هر رهبر یا رئیس جمهور در جهان برای حفاظت از خود، از من محافظت کند.

سها همچنین نسبت به قطع پرداختی که او و دخترش دریافت می کنند به تشکیلات هشدار داد و گفت: ماهانه 10 هزار یورو دریافت می کنم.

وی گفت: اگر عرفات در قید حیات بود همانند تشکیلات خودگردان با امارات رفتار نمی کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند