پرواز هیات اسرائیلی-آمریکایی بر آسمان عربستان/ امارات درانتظار ورود اسرائیلی ها

کدخبر: 358641
اقتصادنیوز: منابع آگاه روز یکشنبه گزارش داده‌اند هواپیمای متعلق به رژیم صهیونیستی پس از عبور از آسمان عربستان، مشاوران رژیم صهیونیستی و آمریکا را به امارات منتقل خواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس: خبرگزاری رویترز یکشنبه به نقل از منابعی نوشت که مشاوران «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی فردا دوشنبه راهی امارات عربی متحده خواهند شد.

به گفته این منابع، قرار است هواپیمای هیئت اسرائیلی فردا در ابوظبی به زمین بنشیند. بر اساس ادعای این منابع، مشاوران دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نیز در این سفر دستیاران نتانیاهو را همراهی خواهند کرد.

جارد کوشنر، داماد و مشاور ارشد ترامپ در این سفر همراه هیئت اسرائیلی خواهد بود.

خبرگزاری رویترز در خبر اولیه خود نوشته بود که نتانیاهو به همراه مشاوران ترامپ راهی امارات خواهد شد اما دقایقی بعد خبر خود را اصلاح کرد و نوشت که مشاوران نتانیاهو به همراه مشاوران ترامپ راهی امارات خواهند شد.

این نخستین بار است که یک هواپیمای اسرائیلی از حریم هوایی عربستان سعودی عبور می‌کند.

دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی قبل از ظهر امروز یکشنبه از جلسه دیدار وی با کوشنر و همچنین «رابرت اوبرایان» مشاور امنیت ملی ایالات متحده خبر داد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز طی سخنانی گفت که این رژیم هم‌اکنون در حال انجام مذاکرات محرمانه با برخی از کشورهای عربی است تا عادی‌سازی روابط بین این رژیم و کشورهای عربی آغاز شود.

امارات و رژیم صهیونیستی ماه گذشته با وساطت آمریکا بر سر عادی‌سازی روابط بین خود به توافق رسیدند و قرار است این توافق با امضای محمد بن زاید، ولی‌عهد ابوظبی و نتانیاهو در کاخ سفید رسمی شود.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما