هشدار فرمانده به اراذل و اوباش

کدخبر: 361842
اقتصاد نیوز : فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به مبارزه همه جانبه و موثر باجرایم بر لزوم حمایت همه جانبه از نیروهای وظیفه شناس تاکید کرد و گفت: ماموریت های پلیس تعطیل بردار نیست.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا: سردار "حسین اشتری" در بخش پایانی گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا ( نشست فصلی– ویدئو کنفرانسی)، اظهار داشت: خدمت همه فرماندهان عزیز، معاونان، روسای پلیس های تخصصی و همه همکاران عزیزی که در این نشست فصلی حضور دارند، خدا قوت عرض می کنم.

وی افزود: از لطف، عنایات و الطاف فرماندهی معظم کل قوا "مدظله العالی" به آحاد کارکنان خدوم ناجا تشکر می کنم و سپاسگزار لطف و محبت بیکران ایشان به سربازان خود در نیروی انتظامی هستم و ان شاء الله قدردان حمایت ها و محبت های مقام معظم رهبری "مدظله العالی" باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه با مروری بر روند برگزاری دومین گردهمایی سراسری فرماندهان روسا و مدیران ناجا در سال جاری، ادامه داد: طرح های تحولی ناجا را باید به صورت مستمر دنبال کنیم؛ تحول و نوآوری در نیروی عظیم انتظامی بایستی نهادینه شود.

سردار اشتری در ادامه بر لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان و فرهیختگان در راستای پیشبرد اهداف تاکید و بیان کرد: بهره مندی از نظرات فرهیختگان و افراد صاحب دانش و تجربه می تواند در مواردی چاره ساز باشد و یا به ارائه راهکار کمک کند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح اولویت های ماموریتی نیروی انتظامی، هوشمندسازی را به عنوان یک برنامه محوری مطرح و خاطر نشان کرد: هوشمندسازی؛ امری اجتناب ناپذیر در مدیریت سازمانی است و دیگر یک انتخاب نیست، بلکه الزام است.

وی اضافه کرد: خدمت بی منت به مردم، تسریع و تسهیل در خدمات دهی به مردم، ارتقاء کمی و کیفی خدمات باید از دستاوردهای هوشمندسازی باشد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه لازم است برای تحقق هوشمندسازی از همه ظرفیت های درون برون سازمانی بهره ببریم، تصریح کرد: قطعا هوشمندسازی پلیس، ارتقاء نظم و امنیت در کشور را در پی دارد و ان شاء الله شاهد اثربخشی این مهم خواهیم بود.

سردار اشتری، مبارزه همه جانبه و موثر با جرایم را از دیگر اولویت های ناجا عنوان و اظهار کرد: تشدید مقابله با اراذل و اوباش نیز به صورت جدی در دستور کار نیروی انتظامی است به طوری که اجازه نمی دهیم افرادی با عربده کشی، قمه کشی و تحرکاتی از این دست رعب و وحشت ایجاد کنند؛ در صحنه هیبت پوشالی این افراد را می شکنیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با تاکید بر توسعه اشراف اطلاعاتی، به تشریح توطئه های دشمن برای ایجاد ناامنی در کشور پرداخت و افزود: امروز نیروی انتظامی یک نهاد انقلابی و تاثیرگذار است و به جهت این تاثیرگذاری، دشمن پلیس را هدف حمله خود قرار داده در صورتی که باید بداند با جوسازی ها علیه پلیس، از مواضع مان در دفاع از نظام، انقلاب اسلامی و ارزش هایمان کوتاه نمی آییم.

وی در ادامه با تاکید لزوم صیانت همه جانبه از نیروی انسانی، خطاب به فرماندهان عنوان کرد: فرمانده باید در حق نیروهای خود "پدری" کند؛ نیروی انسانی ارزشمندترین سرمایه سازمان است و باید در راستای ارتقاء روحیه خدمتی آنان تلاش کنیم.

سردار اشتری در ادامه توصیه به فرماندهان، عنوان کرد: سربازان وظیفه را نیز چون فرزندان خود بدانید، این جوانان چون امانتی در نزد ما هستند و باید همه جانبه مراقب آنان باشیم و از سلامت روحی و جسمی آنها صیانت کنیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور بر لزوم حمایت همه جانبه از نیروهای وظیفه شناس نیز تاکید کرد و گفت: در جریان ماموریت های سازمانی، معاضدت قضائی از سبزپوشان ناجا یک الزام غیرقابل انکار است؛ کارکنان با پشتوانه حمایت های ما باید ماموریت های خود را با دقت و صحت عمل دنبال و اجرایی کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بهبود وضعیت معیشتی کارکنان را یکی از دغدغه های جدی دانست و گفت: گام های مطلوبی برای بهبود وضعیت معیشتی کارکنان برداشته ایم و این روند را با قوت ادامه می دهیم؛ ترمیم وضعیت حقوقی، پیگیری نهضت تامین مسکن کارکنان و ... از این دست اقداماتی است.

سردار اشتری با توصیه به فرماندهان اضافه کرد: دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و متوفیان نیروی انتظامی را فراموش نکنید؛ به برکت ایثارگری های شهیدان شاهد امنیت مطلوب در کشور هستیم و باید نسبت به خانواده های آنها احساس وظیفه و ادای دین کنیم.

وی بر لزوم حمایت از آمران به معروف تاکید کرد و گفت: توجه به فریضه امر به معروف و نهی از منکر ملاک عمل همه ما باشد.

فرمانده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور به تشریح اقدامات نیروی انتظامی در این ایام پرداخت و گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، نه تنها وظایف ذاتی و قانونی خود را با قوت و قدرت دنبال کردیم بلکه به کمک کادر درمانی کشور نیز شتافتیم و باید بگویم ماموریت های پلیس تعطیل بردار نیست.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش مومنانه در نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: تهیه بسته های معیشتی یکی از اقدامات نیروی انتظامی در ایام شیوع ویروس کرونا در کشور بود، چنین رزمایش های معنوی و مومنانه ای را دنبال می کنیم.

سردار اشتری با اشاره به روحیه انقلابی، جهادی و معنوی سبزپوشان ناجا، عنوان کرد: باید فضای دینی  و معنوی را در نیروی عظیم انتظامی توسعه و روحیه انقلابی کارکنان را ارتقاء دهیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده نیروی انتظامی در بخش پایانی سخنان خود تحقق پلیس در تراز انقلاب اسلامی را یک اصل مهم و اولویت دار برشمرد و گفت: امروز به برکت هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری و خون شهدا، نیروی انتظامی در مسیر رشد و تعالی است و ان شاء الله با تلاش روزافزون شاهد کسب موفقیت های بیشتر خواهیم بود.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما