دختر مخفی پوتین: آرزو دارم در لندن یا نیویورک زندگی کنم+ عکس

کدخبر: 376071
اقتصاد نیوز : دختر ۱۷ ساله‌ای که مدعی است دختر رئیس جمهور روسیه از معشوقه‌اش است، اعلام کرد: آرزوی زندگی در لندن یا نیویورک را دارم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، به نوشته رونامه دیلی‌میل، ادعای این دختر ۱۷ ساله در حالی مطرح می‌شود که کرملین اذعان کرده خود را برای ادعاهای بیشتر درباره زندگی خصوصی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه آماده کرده است.

مردم روسیه همچنان از افشاگری‌های اخیر درباره زنان زندگی خصوصی پوتین و اوضاع سلامت جسمانی‌اش در بحبوحه ادعاهایی دال بر اینکه پوتین قربانی افشاگری‌های یکی از اطرافیانش شده است، در شوک هستند.

تا امروز رسانه‌ها در روسیه از فرمان پوتین دال بر اینکه "من زندگی خصوصی دارم که اجازه مداخله در آن را نمی‌دهم و باید به آن احترام گذاشته شود" تبعیت کرده‌اند.

"الیزاوتا کریوونوگیخ" ۱۷ ساله به تازگی توسط رسانه تحقیقاتی روسی "پروجکت" به عنوان دختر مخفی پوتین معرفی شد و تصاویری از این دختر در رسانه‌های روسی به اشتراک گذاشته شد.

گفته می‌شود که "سوتلانا کریوونوگیخ"، مادر ۴۵ ساله این دختر با پوتین در زمانی که وی رئیس سرویس ضد اطلاعات سرویس امنیت فدرال روسیه، نخست وزیر و برای نخستین دوره رئیس جمهور روسیه بود، رابطه داشتند و در همان زمان‌ها دخترش را از پوتین باردار می‌شود.

این در حالی است که این مادر و دختر هیچ یک درباره این ادعاها هیچ اظهارنظری نکرده‌اند.

الیزاوتا در رسانه‌های اجتماعی در پاسخ به این سوال که دوست دارد کجای جهان زندگی کند، گفته است که لندن را برای زندگی کردن دوست دارد.

وی در موقعیت دیگری در پاسخ به سوال مشابهی گفت: در مدرسه جادوگری هاگوارتز، در مریخ، در نارنیا، در ژاپن، در لندن و در نیویورک!

الیزاوتا در پاسخ به سوالی درباره اینکه چه چیزی وی را اذیت و ناراحت می‌کند، گفت: دروغ، عدم احترام متقابل، عدم اعتماد متقابل و عدم حمایت.

دمیتری پسکوف، سخنگوی پوتین مدعی شد: گزارش تحریک‌آمیز رسانه‌های روسی در این خصوص در حقیقت روزنامه‌نگاری زرد است و به هیچ وجه چیز جدی محسوب نمی‌شود.  

پسکوف صریحا اعلام کرد که کرملین برای ادعاهای بیشتر درباره زندگی خصوصی پوتین خود را آماده کرده است.

وی گفت: مشخصا مطالب جدیدی مطرح خواهند شد اما چیز خاصی نیستند و ارزش اظهارنظر ندارند.  

رسانه تحقیقاتی "پروجکت" به نقل از کارشناسی در دانشگاه "بردفورد" گفت، تصاویر الیزاوتا حاوی شباهت‌های بیشماری به پوتین است. نرم افزار تشخیص چهره یک شباهت ۷۰.۴۴ درصدی با پوتین را نشان می‌دهد.

این ادعا درباره دختر مخفی پوتین در بحبوحه سیل بی‌سابقه ادعاها درباره زندگی خصوصی‌اش مصادف با گمانه‌زنی‌ها درباره مشکلات جسمانی‌اش و اینکه ممکن است به این خاطر کرملین را ترک کند، مطرح شده است.       

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما