موافقت نمایندگان با پیشنهادات تقویت بنیه دفاعی

کدخبر: 378892
اقتصاد نیوز : وزیر دفاع از موافقت نمایندگان کمیسیون امنیت ملی مجلس با پیشنهادات حوزه نیروهای مسلح درباره تقویت بنیه دفاعی خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، امیرحاتمی در حاشیه نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در توضیح این جلسه گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همواره پشتیبان مستحکم حوزه دفاعی نیروهای مسلح بوده و همانند سال های گذشته بعد از ارائه لایحه بودجه نشستی را برگزار کرده که ما در این جلسه توضیحاتی پیرامون کلیات بودجه ارائه دادیم.

وزیر دفاع افزود: برخی از موارد در این حوزه نیازمند توجه بیشتر کمیسیون امنیت ملی است که در این نشست به آن ها اشاره کردیم و در قالب پیشنهادات روشن به خصوص در حوزه تقویت بنیه دفاعی با نمایندگان صحبت کردیم، پیشنهادات به رأی گذاشته شد و با نظر موافق اکثریت قاطع تائید شد تا این پیشنهادات برای تقویت بنیه دفاعی به کمیسیون تلفیق بودجه ارسال شد.

امیر حاتمی در ادامه یادآور شد: اکثر مسائل ما در حوزه بودجه دفاعی است و موضوعات جاری مورد توجه قرار گرفته، البته در شکل، اختلاف نظری با سازمان برنامه و بودجه داریم؛ یعنی در چگونگی درج این منابع اختلاف نظر است اما در مورد اصل این حوزه توجهات خوبی شده است.

تیتر یک
  • تحلیل ولی‌رضا نصر ازمنازعات آتی کشورهای عربی وایران

    اقتصادنیوز: جنگ‌های بی‌پایان در خاورمیانه، مسئله‌ای‌ست افکار عمومی در ایالات متحده را به خود متوجه ساخته است. اهمیت…

از دست ندهید
بلیط هواپیما