توضیح دادگستری فارس درباره فیلم منتشر شده از کتک‌کاری در مراکز ترک اعتیاد

کدخبر: 389575
اقتصاد نیوز : به دنبال انتشار اخباری مربوط به تخلفات کمپ‌های ترک اعتیاد در شهرستان شیراز، روابط عمومی دادگستری استان فارس، توضیح داد که اخبار منتشر شده مربوط به یک مرکز نبوده و ارتباطی با یکدیگر ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در توضیح ارسالی روابط عمومی دادگستری استان فارس آمده است: در پی انتشار کلیپ هایی در فضای مجازی مبنی بر تخلف چند کمپ ترک اعتیاد در شیراز، دادستان عمومی و انقلاب شیراز با ورود به موضوع دستورات اکیدی در راستای پیگیری و برخورد با متخلفین صادر کرد.

در ادامه این توضیه آمده است: هفته گذشته بر اثر قصورات حادث شده یک نفر از معتادان بستری در یکی ازکمپ ها در شیراز جان خود را از دست داد که در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و با دستور قضایی ۵ نفر بازداشت شدند.

روابط عمومی دادگستری در توضیحات خود افزوده است: اخیرا تصاویر جدیدی منتسب به یکی از کمپ های شیراز منتشر شد که در این خصوص نیز با ورود دادستان شیراز ٣ نفر از عوامل متخلف در تصاویر که در معرض اتهام ضرب و جرح معتادین هستند؛ بازداشت شدند.

بنابر اعلام دادگستری فارس، دادستان عمومی و انقلاب شیراز در خصوص تصاویر جدید منتشر شده ضمن تاکید براینکه این مورد با حادثه منجر به فوت هفته گذشته متفاوت است، گفت: در مورد اخیر هیچ فردی فوت نشده اما به لحاظ بزه های ارتکابی، پرونده قضایی تشکیل و عوامل دخیل که سه نفر بودند با دستور قضایی بازداشت شدند.

بحرینی با تأکید بر اینکه در پی اطلاع و شکایات واصله، بلافاصله نسبت به تخلیه کامل مکان مورد نظر اقدام و دستور پلمپ و لغو مجوز این مرکز نیز صادر شده است، گفت: دادستانی با قصور احتمالی عوامل و مسئولین نظارتی نیز درچارچوب قانونی برخورد خواهد کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما