اظهارنظر صریح ذوالنوری درباره کاندیدای ریاست جمهوری شدنش

کدخبر: 391400
اقتصاد نیوز : رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که به نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری فکر نمی کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، ابوالفضل حسن بیگی نماینده مجلس دهم  گفته بود « آقای ذوالنوری نسبت به افرادی که امروز در جریان اصولگرایی نام شان مطرح می شود، توانمندتر و قوی تر است. او در حوزه های فنی مخصوصا بحث هسته ای و برجام تسلط دارد و در مجموع فردی عاشق، منصف و توانمند محسوب می شود.آقای ذوالنوری می خواهد یک دولت اصولگرا حداکثری تشکیل دهد و این توانایی را دارد. اگر آقای ذوالنوری هم تک نامزد جریان اصولگرایی بشود تحقیقا این رأی را می آورد. او توانایی های خوبی در کلام و بیان دارد و بر درسی که خوانده مسلط است و حوزه هم قبولش دارد.»

در همین راستا مجتبی ذوالنوری نمامینده قم و رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس یازدهم در واکنش به این اظهارات واکنش نشان داد و در حساب کاربری‌اش در توئیتر نوشت: «در شرایطی که تفرق سمی مهلک و وحدت بیش از هر زمانی ضرورت دارد به نامزدی انتخابات ریاست جمهوری فکر نمی کنم.اظهارات برادر عزیزم جناب آقای دکتر حسن بیگی در این خصوص صرفا ابراز لطف و نظر شخصی ایشان است و مطلقا با اطلاع اینجانب نبوده است.»

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما