خط و نشان سخنگوی سپاه پاسداران برای اسرائیلی ها

کدخبر: 391703
اقتصادنیوز :معاون روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کشاندن اسرائیل به منطقه قطعا خطای نابخشودنی است و ملت های بیدار اسلامی در آینده نزدیک این خیانت را بر نخواهند تابید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین ،سردار رمضان شریف بعد از ظهر دوشنبه در آئین بزرگداشت دهه فجر در بوکان افزود: دشمنان ملت ایران باید از سرگذشت هم پیمانان خود همچون صدام و داعش درس بگیرند و قطعاً سرنوشت آل سعود همان سرنوشت صدام خواهد بود.

وی با اعلام اینکه دشمنان انقلاب به خوبی می‌دانند اگر حرکتی از دشمن سر بزند چه عواقب دردناکی در انتظار آنها در منطقه خواهد بود افزود: انقلاب اسلامی قصد تهدید آنها را ندارد ولی در صورت هر گونه حرکتی از سوی دشمنان قطعاً جواب سختی از ملت ایران خواهند گرفت.

سخنگوی کل سپاه تصریح کرد: کشاندن اسرائیل به منطقه قطعاً خطای نابخشودنی است و ملت‌های بیدار اسلامی در آینده نزدیک این خیانت را بر نخواهند تابید و ریشه دشمنان منطقه را از جهان اسلام کوتاه می‌کنند.

طراحان فشار حداکثری بر مردم ایران شکست خورده جامعه جهانی هستند

وی یادآور شد: با وجود بسیج تمام امکانات دشمنان برای ناکارآمد جلوه دادن انقلاب و پیشرفت‌های چشمگیر آن، آمارهای خیره کننده از پیشرفت‌های انقلاب در حوزه‌های مختلف گواه کاملی بر شکست تمام نقشه‌های شوم استکبار علیه انقلاب اسلامی است.

معاون روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: همه شاهد هستیم دشمنان انقلاب اسلامی با بسیج تمام امکانات از جمله رسانه‌های پر تعداد خود و استفاده از گسست سنی کشور سعی دارند انقلاب و پیشرفت‌های چشمگیر آن را ناکارآمد جلوه دهند.

سردار شریف اضافه کرد: دشمنان انقلاب اسلامی سعی دارند به مخاطبان اکثراً جوان خود در داخل کشور که دوران پیش از انقلاب را ندیده‌اند و درک نکردند چنین القا کنند که دوران رژیم شاهنشاهی دوران شکوفایی ایران بوده است.

معاون روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: دشمنان سعی دارند در برنامه‌های خود پیشرفت‌های کشور بعد از انقلاب را نادیده بگیرند و چنین القا کنند که ایرانیان قبل از انقلاب مردمانی مرفه بودند.

سردار شریف تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی طی ۴۲ سال گذشته با هزاران ترفند سعی بر این دارند که این ملت بزرگ را به زانو درآورند اما آمارهای خیره کننده از پیشرفت‌های انقلاب در حوزه‌های مختلف گواه کاملی برشکست تمام نقشه‌های شوم استکبار علیه انقلاب است. 

 

تیتر یک
  • ناامیدی و افسردگی در کشورهای آسیای شرقی جولان می دهد

    براساس گزارش ها و آمارهای منتشر شده، میزان خودکشی در یک سالی که دنیا درگیر همه گیری کرونا شده است افزایش یافته است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما