کدخبر: ۲۱۸۸۲۸ لینک کوتاه

کسب جایزه بین المللی از سوی"ثاخت"

گروه بنگاه ها-شرکت بین المللی توسعه ساختمان "ثاخت"جایزه بین المللی انجمن رهبران تجارت جهانی را دریافت کرد .

شرکت بین المللی توسعه ساختمان به تازگی موفق به اخذ اعتبارنامه و تندیس سالانه در بخش کمیت و کیفیت پروژه های در دست اجرا حوزه ساختمان انجمن رهبران تجارت جهانی (GLOBAL TRADE LEADERS CLUB) شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی توسعه ساختمان، این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت بورسی صنعت ساختمان از لحاظ میزان سرمایه و دارایی در کشور موفق به کسب جایزه بین المللی یادشده در سال 2018 شد.

مراسم سالانه انجمن رهبران تجارت جهانی در حالی برگزار شد که بیش از 21 شرکت از کشورهایی همچون برزیل، ترکیه، آرژانتین، مکزیک، سنگال، ویتنام، آلبانی و ایران در بخش مرتبط با حوزه ساختمان حضور داشتند. تمامی این شرکت ها به علاوه شرکت بین المللی توسعه ساختمان در خصوص نوع و حجم فعالیت ها و توانمندی های خود توضیحاتی به حاضران ارایه کردند.

بنابراین گزارش، کمیته انتخاب جایزه بین المللی ساختمان انجمن رهبران تجارت جهانی دارای 7500 عضو از 95 کشور جهان مستقر در اسپانیا بوده که هر ساله طی مراسمی اقدام به اهدای اعتبارنامه و تندیس مربوطه به شرکت های معتبر دارای برند در بخش کمیت و کیفیت پروژه های دردست اجرا در بخش ساختمان می کند.

مزیت دریافت اعتبارنامه و تندیس سالانه انجمن رهبران تجارت جهانی در بخش ساختمان باتوجه به جنبه بین المللی آن برای برندینگ و اعتبار شرکت، در داخل و خارج از کشور نیز بسیار با اهمیت و قابل استناد در مراجع بین المللی بوده و بدیهی است در آینده مسیر همکاری با شرکای خارجی را بیش از پیش تسهیل خواهد کرد.