کدخبر: ۲۸۲۳۵۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

رژیم صهیونیستی لبنان را تهدید کرد

اقتصاد نیوز: «تام بار» فرمانده نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی که به سخن گفتن درخصوص لبنان و مناطق شمالی سرزمین های اشغالی شهره است، گفت: در جنگ آینده نه تنها حزب الله بلکه تمامی لبنان را هدف قرار خواهیم داد و تخریب زیرساخت های این کشور آسان خواهد بود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا، بار در گفت و گوی روز گذشته خود با روزنامه «معاریو» چاپ سرزمین های اشغالی ضمن آن که دولت لبنان را مسئول تنش ها در مرزهای شمالی سرزمین های اشغالی دانست، در این باره مدعی شد: از لحظه ای که حزب الله بخش جدایی ناپذیر از دولت لبنان شد، دیگر میان دولت بیروت و این گروه نمی توان تمایزی قائل شد.

وی در ادامه تهدید های خود افزود: تاسیسات زیربنایی لبنان بخشی از طرح و در دستور کار ارتش اسرائیل (در جنگ آینده) قرار خواهند داشت.

وی با بزرگ نمایی از توان ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد: جنگ آینده یک جنگ سرنوشت ساز و قدرت آتش افروزی آن بسیار گسترده تر از جنگ های پیشین خواهد بود.

وی با ادعای این که «با توان کاملا متفاوتی نسبت به جنگ دوم لبنان ظاهر خواهیم شد، چرا که ارتش ما از یک قدرت مرگبار برخوردار است، مدعی شد: ایمان کامل داریم که با موشک هایمان می توانیم، توان حزب الله را خنثی کنیم.

این اظهارات و تهدیدات فرمانده نیروی هوایی صهیونیست ها درحالی بیان می شود که پاسخ دندان شکن گروه های مقاومت فلسطین به حملات همه جانبه ارتش تل آویو به نوار غزه، این رژیم را سرانجام مجبور به قبول آتش بس کرد.

دور جدید درگیری میان گروه های مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیست از شنبه گذشته با حمله بالگردهای نظامی این رژیم به مناطق مسکونی غزه آغاز و با پاسخ کوبنده مقاومت سرانجام بامداد دوشنبه و با میانجی گری سازمان ملل متحد، مصر و قطر متوقف شد.

تن دادن رژیم صهیونیستی به آتش بس با گروه های مقاومت، پس از آن انجام می شود که شمار کشته های رژیم صهیونیستی در نتیجه شلیک موشک های مقاومت که در پاسخ به حملات بی امان ارتش تل آویو به نوار غزه و کشتار مردم این باریکه صورت گرفت، به چهار نفر رسید و 41 تن نیز زخمی شدند.

همچنین بر اساس اعلام فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی، در جریان دو روز درگیری 600 فروند موشک از باریکه غزه به اسرائیل شلیک شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند