کدخبر: ۳۲۷۷۲۵ لینک کوتاه

درخواست نماینده اصلاح‌طلب از مردم : در این هفته پیک کرونا، تمرین صبر کنیم

اقتصادنیوز: یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از مردم خواست که در این هفته پیک شیوع کرونا با صبر و استقامت با رعایت اصول بهداشتی به یکدیگر کمک کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سهیلا جلودارزاده با تاکید بر لزوم پرهیز از تردد و سفرهای غیر ضروری در شرایط فعلی کشور اظهار کرد: اکنون شاهد یک بیماری اپیدمی هستیم، عده ای از مردم به اجبار باید سفر کنند که حتما باید در این کار نکات بهداشتی را رعایت کنند، ولی نباید یک خانواده برای تفریح در این شرایط سفر کند، چرا که ممکن است سطح بهداشت در رستوران ها و اقامتگاه ها به خوبی رعایت نشود و این هم برای خودشان و هم برای میزبان خطرزا باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس، دلیل ترددهای غیر ضرور را در شرایط کنونی، بار روانی شرایط فعلی عنوان کرد و گفت: آموزش رعایت نکات لازم در شرایط فعلی یا موضوع دورکاری خود می تواند از این بیقراری بکاهد.

جلودارزاده اضافه کرد: باید خودمان را به این شرایط عادت دهیم تا این موج بیماری بگذرد، ما باید در این هفته جاری که گفته شده پیک این بیماری هم است تمرین صبر کرده و طاقت بیاوریم، پس باید در این فرصت با صبر به یکدیگر کمک کنیم و عبادت کنیم تا پیک این بیماری بگذرد.

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند