کدخبر: ۳۷۴۲۳۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

معرفی مهره اصلی مروج نظریه‌ تقلب،بدون سند و مدرک در کمپین ترامپ

اقتصادنیوز: نیویورک تایمز گزارش داد که پاول با گذشت سه هفته از انتخابات هنوز هم مانند موکل خود بر ادعاهای انجام تقلب در انتخابات بدون ارائه سند معتبر اصرار می ورزد.

به گزارش اقتصادنیوز از روزنامه نیویورک تایمز، پاول با اصرار بر انجام تقلب در انتخابات به دروغ ادعا می کند که ابر رایانه ای بنام هامر توانسته آرا را هک کرده و با نادیده گرفتن تقلب در انتخابات ترامپ توانسته با کسب میلیون ها رای در انتخابات پیروز شود.

وی در هفته گذشته با نپذیرفتن نتایج انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا مدعی شد که به زودی اسنادی را افشا خواهد کرد که نشانگر انجام تقلب در انتخابات است.

با گذشته یک هفته، پاول وکیل ترامپ یکسری عکس و اسکرین شات در صفحه توییتر خود منتشر کرد که شامل سوگندنامه یک مقام نظامی سابق از ونزوئلا در مورد انتخابات است.

به نوشته نیویورک تایمز، اسکرین شات های وی ناقص است و هیچ اسمی از این مقام نظامی ساق ونزوئلا در آنان آورده نشده است.

پاول وکیل ترامپ تا کنون از ارائه جزئیات سند کامل افشاگری خودداری کرده است.

تکرار ادعاهای رییس جمهوری آمریکا در مورد کسب پیروزی در انتخابات در حالی مطرح می شود که تارنمای هیل امروز پنجشنبه نوشت: شمار آرای جو بایدن نامزد پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مرز ۸۰ میلیون رسیده و این درحالی است که ستاد انتخاباتی ترامپ به پیگیری ادعاهای تقلب ادامه می‌دهد.

بایدن هم اکنون مطابق نتایج اعلام شده از حدنصاب تمام روسای جمهوری تاریخ آمریکا از حیث میزان آراء عبور کرده است. این حدنصاب آراء پیش از این در اختیار باراک اوباما بود که در انتخابات سال ۲۰۰۸میلادی بیش از ۶۹ میلیون و ۴۰۰ هزار رای کسب کرده بود.

از سوی دیگر ترامپ هم با کسب بیش از ۷۰ میلیون رای از حدنصاب آرای کسب شده توسط روسای جمهوری شکست خورده فراتر رفته است.

این درحالی است که وکلای ترامپ به پیگیری پرونده‌های شکایت درباره موارد تقلب ادعایی در ایالت‌های مختلف ادامه می‌دهند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند