ایده جالب یک شرکت فیلمسازی برای ساخت سریالی درباره کرونا

کدخبر: 330622
اقتصادنیوز: یک شرکت فیلمسازی استرالیایی سریالی با مشارکت مردم با موضوع کرونا و بحران موجود می‌سازد. این سریال قرار است پا به پای بحران کرونا پیش برود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، شرکت فیلمسازی استرالیایی«آی واندر» ساخت سریالی با عنوان «من و کرونا» را آغاز کرد. این سریال مستند با بهره از ویدیوها و تجارب ثبت شده مردم در مواجهه با بحران شیوع ویروس کرونا ساخته می‌شود.

این سریال مستند به صورت مستمر  با جریان بحران کرونا تا زمان مهار آن پیش خواهد رفت و روایتی تجربی و ملموس از شرایط بحران کنونی را به تصویر می‌کشد.

بن مایه اصلی این پروژه، محتواهای ارسالی از سوی کاربران است که به صورت سریال‌های مستند کوتاه تدوین می‌شوند. همین روایت تصویری تدریجی وکاملا واقعی از مواجهه و سازگار شدن مردم با شرایط خاص را تا زمان بهبودی و رهایی از این ویروس به تصویر می کشد.

اولین قسمت از این سریال مستند تا آخر ماه آوریل(یازدهم اردیبهشت) آماده می‌شود.

تاکنون 2793 مورد ابتلا به ویروس کرونا و 11 مورد فوتی بر اثر بیماری کووید 19 در کشور استرالیا گزارش شده است.

اسکات موریسون نخست وزیر این کشور هفته گذشته اعلام کرد که بسته شدن مرزهای استرالیا می تواند تا شش ماه ادامه یابد.

آی واندر می نویسد: برای انعکاس ماهیت ناشناخته٬ غیر قابل پیش‌بینی و ویژگی همیشه در حال تغییر  ویروس کرونا٬ تاریخ و پایانی برای این سریال مشخص نشده و این سریال تا زمانیکه این بحران وجود ادامه یافته و با مهار آن٬ پایان می پذیرد.

به کاربرانی که در این سریال مستند مشارکت داشته باشند پولی پرداخت نخواهد شد اما هدیه‌ای از جانب صلیب سرخ استرالیا به آنها اهدا خواهد شد.

جیمز بریج مدیرعامل این شرکت فیلمسازی می گوید: بهره از محتواها٬ ویدیوها و تجارب کاملا شخصی و ملموس داخل جامعه از تک تک افراد از افراد آماتور با تصاویر تلفن همراه گرفته تا فیلمسازان و عوامل حرفه ای و روایت هر روزه بحران کرونا برای ما یک موقعیت خیلی خوب است که بتوانیم پا به پای مردم این بحران را تا آخر زندگی کرده و به تصویر بکشیم.

 

تیتر یک
  • برداشت از بودجه اضطراری برای واکسیناسیون در ژاپن

    قیمت طلای جهانی تا سطح ۱۸۳۵ دلار بالا رفت، افزایش قیمت طلا با برجسته شدن نگرانی‌های تورمی در آمریکا در ارتباط بود و…

از دست ندهید
بلیط هواپیما