روایت تشکری هاشمی از کم کاری ها در مدیریت حمل‌ونقل تهران

کدخبر: ۶۴۲۳۳۲
اقتصادنیوز :رییس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران گفت : مانعی برای ورود اتوبوس‌ها و تاکسی‌های برقی به تهران وجود ندارد و تنها اراده مدیریتی و تلاش و دوندگی مدیران را نیاز دارد.
روایت تشکری هاشمی از کم کاری ها در مدیریت حمل‌ونقل تهران

سید جعفر تشکری هاشمی؛ رییس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران معتقد است مانعی برای ورود اتوبوس‌ها و تاکسی‌های برقی به تهران وجود ندارد وتنها اراده مدیریتی و تلاش و دوندگی مدیران را نیاز دارد. او با اشاره به سخنان مدیران شهری در مهر سال گذشته که 4 ماه پس از انعقاد قرار داد نخستین اتوبوس‌های برقی به تهران می‌رسد گفت این که هنوز به مرحله انعقاد قرار داد نرسیده‌ایم به شیوه‌های مدیریتی باز می‌گردد .

تشکری هاشمی برقی‌شدن ناوگان حمل و نقل عمومی را یک مزیت می‌داند که نباید به خاطر آن همه تکالیف روزمره خود را کنار گذاشت وباید نیازهای شهر را با خرید اتوبوس های دیزلی و گازی از تولید کننده داخلی و خارجی تامین کرد.

او با تاکید بر اینکه ۵۰ درصد ناوگان تاکسیرانی فرسوده است توضیح داد: یک راننده تاکسی می‌تواند با بیش از ۳۰۰ میلیون تومان خودروی سمند تاکسی خود را نوسازی کند درحالی که تاکسی‌های برقی نزدیک به یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت دارند و باید مدل اقتصادی این خودروها در ناوگان تاکسیرانی هم مشخص شود.


اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی